reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Natasza witaj i się wkręcaj, my tu pozytywnie do nowych mamusiek nastawione :-p:-p
Malinka bo nasza Anabubka to jak super niania - każdego do pionu ustawi ;-);-)
Ja też za porządki się biorę i tak z doskoku będę :tak::tak::-p:-p
 
Witam nową mamuśkę :-D

Dziewczyny wiecie że w naszym pudełku wygraliśmy 2000zł dla Ani :tak:

Witam również nową mamę.
Tak Beatko wiemy ,wiemy.
Super,że ta nogroda będzie dla niej.

Dziewczynki znacie tę stronkę?
Ja nieraz młodemu tam zabawki zamawiam ,bo drewniane ,więc niezniszczalne i sporo jest edukacyjnych.
Polecam puzzle drewniane 3D .
Niedrogie i super zabawa. :-D

Zabawki drewniane - MaxiZabawa - Strona główna

Tutaj są puzzelki.
Zabawki drewniane - MaxiZabawa - Puzzle
 
Fajne te puzzle...chrześniak mojego małża uwielbia puzzle więc może mamy już zarys prezentu na Gwiazdkę :-) Jeszcze tylko dla starszego który toleruje tylko Bionicle i Ben 10 i z głowy :-/
 
Ale ze mnie ciapa...dopiero znalazłam ten wątek :zawstydzona/y:też jestem "domową" mamą i lubię to gdyby nie fakt, że czasem czuję się przytłoczona i nic mi się nie chce
witamy ;-):tak::tak::tak:
Witam nową mamuśkę :-D

Dziewczyny wiecie że w naszym pudełku wygraliśmy 2000zł dla Ani :tak:
super wlasnie mialam patrzec jak tam ale juz nie musze:tak:

lidka śliczny ten pierscionek:tak::tak::tak:

Iwcik ja tez tak chce!!!
chociaz nie jest najgorzej ;-);-)


witam z rana mlody bawi sie autkami mala wlasnie poszla spac
no chyba juz zasnela:eek:
zaraz sie za chalupe trza wziasc i jakis obiad upichcic ino jaki:eek:
nie wiem moze jakas zupe zrobie:eek:
ino jakie mi wolno jesc:eek:
kurcze wszystko po carku pozapominalam:sorry::-D:-D
normalnie czuje sie jakby to moje pierwsze bylo:-D:-D
 
...

nastepna nalac???????????????????????????
...

Nie biiiiiiijjjjj! :szok::szok::szok::szok:

Witam z rana.

Iwcik zazdroszcze wyspania :tak: Ja maiałam dzisaj pobudkę znowu przed 6 :no:

Szpitala w domu ciąg dlaszy, jeszcze mi się chłop rozkłada do tego :eek:

Ojjj! Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka życzę! :tak:

...
Madziula Myszunia no kochane co z wami no:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
...

Ano widzisz, tak jakoś weny brak! :zawstydzona/y:

Idę na jakiś spacer, bo dzieci mi się już chyba nudzą :eek:



Pozdrawiam wszystkie mamusie! :-)
 
czesc mamuski!!!

witam sie i ja z wami w srodowy słoneczny ale zimny dzien.
moje dzieci poszły spac,krystian w szkole,m w pracy a ja glowe umyłam i z tortem zasiadlam przed bb.:tak:
tak sie zastanawiam co dzis na obiad zrobic i brak pomyslu.........:eek::sorry:
musze sie wziasc za prasowanie ale mi sie nie:no: chce.
jeszcze dzis na 15 mam fryziera a na 17 umówiona jestem z kuzynka na ploteczki.;-)

milego dnia dziewczynki!!!!!:-)

mh-duzo zdrowia dla was
a chlop chory to gorszy niż dziecko

wiktoria-ale mi smaka zrobilas na te gołąbki:-p
ale strasznie dużo roboty przy nich wiedz dzis ich nie zrobie.

iwicik-to sobie pospałas.:tak:
co tam kochana u Ciebie??????
 
czesc dziewczyny...
oj dawno mnie nie było ......ale pewnie nie zuważyłście:)//////
u nas zimno jak chol*ra,wieje ale za to słonko swieci i z tej okazji ju zdrugie pranko się kreci.....sama znowu jak palec.D wraca w piątek ale potem znowu jedzie...bu.........pod koniec miesiąca sie przeprowadzamy do wiekszego mieszkania juz sie doczekac nie moge....:).....aa kupilam w koncu ta chuste dla Julka i musze powiedziec ze mialam obawy ze bedzie mu cos nie pasic a dziecie me na spacerkach w chuscie zasypia:):).....ja w weekend w szkole bylam,masa nauki jest..angielski i polski.....szok......a nie chce mi sie za to wogole zabierac.....

Lidka-kochana przepraszam ze tak pózno ale najszczersze życzonka urodzinowe śle:)wszystkiego naj naj...śliczny pierscionek....
mój z prezentami tez ostrożny..kwiaty i owszem zdarza mu sie bez okazji a prezenty takie rzeczowe to ja mówie co chce a on kupuje.....teraz na tapecie sa Emu ...a ze niedługo urodzinki sa to na prezent beda....

Malinka-ale Adam wam daje popalic....ojeju.....mam nadzieje ze ten bunt jakos szybko mu przejdzie i sie wszystko unormuje......a mój darus też poleży jak mu każe.....pół minuty...:/......

Mh-z Piaseczna na Prage całe tony zdrowia przesyłam:)

no i o...tak to jest jak sie nie pisze na okrągło i człowiek nie wie co i komu by tu jeszcze odpisac.....aaaa

Natalia-jak córczka..daje pospac?????mój juz całą nocke potrafi przespac:))))nie ma kolek????a na obiadek może krupniczek????albo walnij jakies pulpeciki....z ryżem:)))a wczesniej cos wyczytalam ze mala miala katerek....ja używam sterimaru no i fridą odciągalam....
ach i juz wiem co młodemu bylo...nie skaza bialkowa tylko zwykłe uczulenie na rumianek.....:)przestalam podawac i znów mam śliczne dziecie:)

Wiktoria-boshe gołąbki:)mniam......smacznego zycze ja uwielbiam:))))

czas na drugą kawke:))))
 
reklama
Natalia-jak córczka..daje pospac?????mój juz całą nocke potrafi przespac:))))nie ma kolek????a na obiadek może krupniczek????albo walnij jakies pulpeciki....z ryżem:)))a wczesniej cos wyczytalam ze mala miala katerek....ja używam sterimaru no i fridą odciągalam....
ach i juz wiem co młodemu bylo...nie skaza bialkowa tylko zwykłe uczulenie na rumianek.....:)przestalam podawac i znów mam śliczne dziecie:)
)

witaj spowrotem:-):-)
mala zaczyna juz sie przestawiac w nocy budzi sie na cyca tylko i raz sobie poogladac swiat tak na godzinke :-D:-D
ale nie jest zle:no:
kolek dzieki Bogu nie ma i mam nadzieje ze miec nie bedzie:no:
katarek ma nadal ale sterimar i frida i jakos schodzi juz :tak:
i kaslac zaczyna :tak:
a od jutra zaczynamy werandowanie:tak::tak:
jesli w niedziele bedzie ladnie to wyjdziemy na pierwszy spacerek:tak:
tyko m mi musi kola napompowac:sorry:
super ze juz wiesz co to za uczulenie:tak::tak:
i dzidzia juz zdrowa:tak:

a ja teraz spadam papa do pozniej;-);-)
 
Do góry