reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ach, chciałam wam jeszcze napisać że kupiliśmy Majce buty jesienne w CCC za 45 zł, ja zrobię fotkę to wam pokażę :tak:

Sewa mój jak idzie na chwilę to zawsze minimum 20 minut a jak idzie do mamuni to 30 bez patrzenia na zegarek :dry:

Odebraliśmy dzisiaj zdjęcia, razem mamy 600 zdjęć luzem a nigdzie nie ma promocji na albumy :dry:

Dobranoc, spokojnej nocy
 
reklama
Doczytałam i odpisuję dalej.

Ania138 no to zszokowałaś pana doktora :tak: oj oby Dawidek już zechciał przywitać się z mamusią po drugiej stronie brzuszka. I niech nie czeka do niedzieli. Przemawiaj do nigo kochana, przemawiaj :tak:Trzymam kciuki.

Ewcia ten Twój mąż, nie dosyć, że gdzieś w świecie, daleko od Was to jeszcze nerwową atmosferę wprowadza. Autentycznie nie potrafię tego zrozumieć :baffled: Ciężki z niego kaliber, oj ciężki :-(
Mam nadzieję, że jutro znikną nerwy i humorek się poprawi.

Iwonka Tobie też dużo spokoju życzę, bo hormony potrafią wykańczać bardzo i samą cieżarówkę i osoby z nią żyjące ;-):tak::-D

Aniab jak tam pupcia małego? Mam nadzieję, że lepiej?
 
Sewa na całe szczęście schodzi mu to zarastwo:tak:Stosuję wszystkie maści naprzemiennie także trudno mi powiedzieć która mu pomaga:-DAle w zasadzie to chyba Tormentiol:tak:Cieszę się że mu się goi bo autentycznie już się bałam ze jeszcze mi go do szpitala wyślą
Ania kurcze to Ci maleństwo niespodziankę robi i za nic nie chce wyjść:-DKochana mężem się nie przejmuj tylko myśl o sobie i dzidziusiu:tak:
Sewa zdróweczka i oby żołądek do normy wrócił :tak:No i grzać zeby zaczęli szybciutko bo się nam pochorujesz jeszcze:tak:
Ja zmykam się kąpać i idę lulać też. Dobranoc
 
Dobrej nocki dziewczynki! Muszę się na jutro psychicznie przygotowac na trudne popołudnie! M postanowił rozpocząc remont a ja z dzieciakami po środku. Najgorzej będzie z Madzią bo ona to się nawet odkurzacza bała, dzisiaj się dopiero przełamała i raczkowała krok w krok za odkurzaczem. Ja dziś się cały dzień dobrze czułam a teraz znowu mnie gorączka dopadła:wściekła/y:
Kurcze za nic nie potrafie zacytowac czesci posta, ciągle mi tylko całe cytuje, albo wcale.:angry:
Aniu wiem łatwo mówic, ale wygoń tego uparciuszka! Ja tak też przy małej słyszałam kilka razy dziennie, w końcu odpowiadałam że czekamy na wiosnę. Madzia urodziła się 14 listopada a na dworze było... 20 stopni czyli w pewnym sensie nas wiosna zastała!:cool2:
Sewa zdrówka!
Leika trzymam kciuki!
Cloe dużo odpoczywanka, masz już co nosic!!!
Iwonka spokoju i jeszcze raz spokoju!
Aniab190 gratuluję córeczki! Ładne suwaczki!
Novaczka jak miło cię znów "widziec"!
Dobrej nocki!:tak:;-)
 
Witam z rana.

Ja dzis pierwsza:szok:;-)
U nas potwornie zimno, ale swieci slonko wiec moze zrobi sie w miare cieplo:dry:

Ania ty jeszcze tu;-) mam nadzieje ze w niedziele to juz najpozniej Dawidek zechce wyjsc od mamusi:eek::-) dlugo nas trzyma......;-)



Agatko to dobrze,ze sie kreci dobrze,na pewno bedzie sie rozwijało dalej..
A podaj linka popatrze sobie,moz ei ja znad mrza coś zamówie;-);-)

www.dodomku.net
 
reklama
Dzień dobry
My już na nogach od 6:30 bo musiałam jechać pobrać krew ( ale mnie teraz ręka boli i mam spuchnięte :no: ). M musiał mnie zawieść i odwieść do domu i znowu jechać z powrotem do pracy no i oczywiście znowu niezadowolony :dry::-(

MATEUSZKU

MOC BUZIAKÓW Z OKAZJI IMIENIN

Ania138 no to zszokowałaś pana doktora :tak: oj oby Dawidek już zechciał przywitać się z mamusią po drugiej stronie brzuszka. I niech nie czeka do niedzieli. Przemawiaj do nigo kochana, przemawiaj :tak:Trzymam kciuki.

Ania kurcze to Ci maleństwo niespodziankę robi i za nic nie chce wyjść:-DKochana mężem się nie przejmuj tylko myśl o sobie i dzidziusiu:tak:

ania138 - to trzymamy kciuki by do niedzieli mały się namyślił na wyjście :tak:

Aniu wiem łatwo mówic, ale wygoń tego uparciuszka! Ja tak też przy małej słyszałam kilka razy dziennie, w końcu odpowiadałam że czekamy na wiosnę. Madzia urodziła się 14 listopada a na dworze było... 20 stopni czyli w pewnym sensie nas wiosna zastała!:cool2:

Ja to mówię byle do Świąt :tak::-D
Mariusz ma 1 października urodziny może synuś chce podlizać się tatusiowi :dry:, ale jak słyszał co tatuś wczoraj dowalił to raczej nie powinien :-(.
 
Do góry