reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ja już też mam więcej czasu bo mąż wyjechał dziś:-(Wczoraj i dziś to na zakupach byliśmy i wogóle szykowanie jedzenia itp. no i nie miałam czasu zajrzeć:tak:Ale już poczytałam. Witam Kasie-zurek.Idę pooglądać serial i później zerknę do was:-)
 
reklama
Witam wieczorkiem:tak:my dzis bylismy na obiedzie u mojego siostry,Pierwszy raz w sumie gotowala obiad i dalam jej kilka wskazuwek np zeby odparowac ziemniaki po ugotowaniu bo tego nie zrobila;-)W sumie bylismy caly dzien w gosciach i edukacja nocnikowa zostala przerwana:sorry:Od jutra znow zaczynam,zobacze co sie bedzie dzialo.Sikoreczka to chyba ty pytalas czy nakladka na sedes lub grajacy nocnik pomoze,otoz mam to wszystko.Na dorosly kibelek nawet nie ma mowy zeby ja choc na sekunde posadzic:no:grajace ma dwa,taki zwykly z pozytywka i fisher price z ala spluczka i tez nic,zwyky tez odpada.Ona wogole nie chce siadac na nocnik i tu mam problem.
Pycha moja je to samo co twoja,warzywa tylko w zupie i to przewaznie tylko marchewka.Z owocow czaaaaasem banan,powiedzialabym ze raz,dwa razy w tygodniu i to tyle z owocow....Wszelkie nowosci tez nie wchodza w role,ona poprostu nawet nie chce sprobowac i dlatego jej menu jej takie skromne:confused2:A jak jest u was z nocnikowaniem? Juz calkiem oduczyla sie Majka od pieluszek? Wydawalo mi sie na zdjeciu ze byla w pampersie dlatego pytam?

Witam nowa mame!!!!
 
ja wpadlam na chwilke po tancu z gwiazdami no i czekam na kuba wojewodzkiego...no w koncu odpadla Isis i Zora...Bryndal tanczyc nie umie ale co tam przynajmniej jest jakas gwiazda a ta Isis to nie wiem skad sie wziela...nikt o niej w zyciu nie slyszal a wielka gwiazda sie robi sztuczna lala fuj...kurcze juz dzis mysle co by na obiad jutro zrobic...hmmm???
Mezulek spi, Hanifka w lozeczku lezy...cieawe kiedy mi zasnie, bo wstala z godzinke temu...kurcze te reklamy to mnie denerwuja tak dlugo trwaja...
bno dobra zmykam
jakby mnie juz dis nie bylo to zycze wszystkim milej nocki

 
Matek właśnie mi zasypia przed kompem:-DJa to robie seans serialowy na polsacie dzisiaj ale nie wiem czy wysiedzę bo jestem wykończona:tak:Dopiero mnie puszcza cały ten napięty plan przedłużonego weekendu, gotowania, szykowania, pakowania itd...Dlatego uciekam na dzisiaj bo nie wysiedzę nawet przed kompem:-)
 
Aniu no to czekamy na foteckzi,,,
A auto,,jakie macie teraz?? Super,ze wieksze..bo was więcej teraz,a moze poźniej tez,,,;-)
Pierwszy to Hyundai Accent a teraz M kupił Opla Omegę kombi 2,5 Diesel ale wielki kolos ale przynajmniej wszystko się zapakuje i wio do przodu :tak::-D

kasia-zurek,,witaj i nie przejmuj sie,,non stop nam tez tak gadają,ale my ammy zlewke na to,,,posiedz z nami,,pogadaj,,wywal z siebie namw syztsko,,,my tu fajne,miłe i trokliwe
Tak tak kasia-zurek swięte słowa my wszystkie mamy takie podejście :tak::-D

Iwonka współczuje jak ja się cieszę że Majka sama zaczęła na nocnik robić najpierw kupkę a po kilku tygodniach siusiu. Powodzenia, cierpliwość i wytrwałości.

A tu fotki: My z księdzem, my na imprezie, chrzestni, Majka z kuzynką Martynką i tort, PYSZNY :-p
 

Załączniki

  • DSCF0409.JPG
    DSCF0409.JPG
    138,7 KB · Wyświetleń: 42
  • aparat Marcina 070.jpg
    aparat Marcina 070.jpg
    120,5 KB · Wyświetleń: 23
  • aparat Marcina 074.jpg
    aparat Marcina 074.jpg
    108,4 KB · Wyświetleń: 24
  • aparat Marcina 014.jpg
    aparat Marcina 014.jpg
    192,2 KB · Wyświetleń: 18
  • DSC_2566.JPG
    DSC_2566.JPG
    155,5 KB · Wyświetleń: 17
Ania138 sliczne zdjecia,naprawde fajna z was rodzinka:tak::-):-):-)a samochod duzy ale pakowny i wygodny z pewnoscia.Moj tata taki ma:tak:
 
Iwonka2006 no to faktycznie sytuacja nie ciekawa:no: Aż trudno coś poradzic. Przytulam mocno, bo chyba pozostaje tylko przeczekac:confused2:
Ania138 Dawidek śliczny, Majeczka też:-D No widac że się imprezka udała. No i Martynka też się fajnie bawiła:laugh2:
A oto pokoik moich dzieciów:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam poniedziałkowo,oj ile roboty było wczoraj ze sprzAtaniem a leń we mnie wszedł i już.W sobotę jak mąż odprowadził gośći i wyszli o 22 tak wrócił o 1 w nocy bo chłopaków na rozmowę wzieło dobrze,że dał znać o tym bo chyba bym zabiła;-)A niedziele była pod znakiem lenia i dopiero wieczorem sprzątałam no ale na 3 spacerkach byliśmy:-)
Witam nową mamusię.
Ania fajna z was rodzinka a dzieciaczki urocze:yes:
Sikoreczka fajny pokoik maja dzieciaczki a półka nad drzwiami to super rozwiązanie :yes:
 
Do góry