reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Marta Iiwka piękne te wasze szkraby:tak::-)

Jolcia 1980 witaj:-). Napisz nam coś o sobie.

My już po obiadku tylko Kuba jeszcze nie jadł, bo usnął:eek:. Jak wstanie to zje i uciekamy na "chałupki" - do sasiadki na kawę;-). Tam jest chłopczyk 4 miesiące młodszy od mojego zresztą też Kuba to sie chłopcy pobawią:tak:

Dziewczyny u mnie dziś tak pięknie,ze aż miło. Słoneczko świeci, spacerek zaliczony - super:-)
 
reklama
witam nowa mamusie:happy:

Ja widze zdjecia i potwierdzam sa sliczne:-D


Polozylam moje dzieciatko i tak jak pislam wczesniej zasiadlam przed kompikiem:zawstydzona/y:;-)

wcinam krokiecika z barszczykiem bo jestem okropnie glodna. Juz prawie 13 to mozna zjesca maly obiadek:-p:-D;-)
 
Dzień dobry dziewczynki:-) Madzia nie da posiedziec:-( Teraz sobie śpi to troszkę nadrobiłam. Szybko wam coś pokażę i do obiadu pomykam :tak:


ponoc się ich nie wyprę:-p
Zmykam. Postaram się wejśc póżniej;-)
 
Witam nowa mamusie. Doniedawna tez mieszkalam w Trojmiescie.
Marta, Iiwka - juz widze te wasze skarby.

Dawidek w koncu usnal ale awanturowal sie bardzo:tak:. Szybko pobieglam umyc glowe i doprowadzic buzke do porzadku.
Nastepne spostrzezenie dot. Anglii: woda jest jakas inna:tak:mam pozatykane pory i cera mi sie przetluszcza, wlosy ciagle tluste. Moze cera i wlosy sie przyzwyczaja a jak nie to czeka nie zmiana kosmetykow.
 
reklama
Do góry