reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Jak już Was znalazłam to zamykać chcecie:no::no::no::no::no: Jakie kryteria postawicie? Załapie się czy .... :-:)-:)-:)-:)-(
Nie bój żaby ;-). Ten wątek będzie nadal otwarty i będziemy jak zawsze tu pisać, a zamknięty przydałby się po to, byśmy mogły się otworzyć ( tak jak napisała aneta ). O niektórych rzeczach nie chciałoby się pisać na otwartym, bo wiadomo, zawsze mógłby ktoś niepowołany to przeczytać. Ale zanim powstanie ten zamknięty, to jeszcze trochę czasu minie. Najpierw któraś z najstarszych udzielających się dziewczyn musi podjąć się tego zadania.
 
Boliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Co cię boli może tableteczkę
1_f4718d933733.jpg
 
Proszę u nas taka pogoda
203.gif
204.gif
i jutro ma być podobnie.Mam nadzieje że w niedzielę się poprawi bo mamy imprezkę plenerową.
 
No tak slubny jest tutejszy. Ale poznalismy się w Polsce i tam spędziliśmy ponad 3 lata. Tam się pobralismy i urodziła się Olcia. Jednak nie znalazł drugiej pracy i nie było łatwo. Przywiodło więc nas do TR
I teraz to ja siedzię w domciu z Łobuzkiem a ślubny pracuje. Role się odwróciły:-)
A że z moim językiem jeszcze nie jest świetnie to cieszę się, że Was odnalazłam, bo mogę z kimś przynajmniej pogadać. Chociażby wirtualnie, ale we własnym języku:laugh2:
 
reklama
Och dzi ekuje koffane:tak::tak: Owocki chetnie:-D:-D:-D
Boli mnie brzuchol..Pierwszy dzień..Ale ściągnełam jakies tajemnicze kalendarze i obliczyłam kiedy szleć po żeby może trafić;-) A jak nie to znowu szleństwo będzie:happy:
A znikłam bo mnie na wspominki zebrało...


Pierwsze dwie to początek i koniec 3 miesiąca;-)

Fajna mama piżamke;-)


W kurtce dzień przed porodem z żelazkiem juz z bólami:tak::tak: W dniu pojawienia się kruszynki.
Kruszynka pół godzinna i 21 miesięczna:-D:-D
 
Do góry