reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

ello


Sto Lat Aneczko!!!

My wstalaysmy o 10 heheh laura ma dobre spanie :) Nie wiem co sie jej dzieje bo cos ostatnio ma straszny apetyt i musze wstawac w nocy dawac jej mleko.Jak wczesniej spala cala noc to teraz sie budzi na mleko:confused: teraz Lali pije 3 butle mleka z kasza:rofl2:

Pogoda nawet nawet wiec moze uda sie nam wyjsc:rofl2:
Dzis kumpeli mala ma 6mc wiecplanuje pojechac na kawke :))
 
reklama
Aż tak jeszcze nie. Ale jak tata Przyjeżdża to oboje siedzą przed tv...
Jak dwie krople wody dosłownie :tak::tak::tak::tak:
Teraz mój się śmieje że córeczke musimy zrobić ach :-D:-D:-D

 
Anka, to miłego oderwania sie od spraw codziennych.

Malinka, masz fajnego synka. Jesli ma ochotę na te zajęcia, no to super...
 
Joanna a podajesz jej lacidofil czy cos?podawaj jej przez 2 tygodnie-na poczatku 2 razy dziennie przez tydzien a pozniej raz dziennie.powinno pomoc i przy zaparciach i na wyergulaownie flory po tych chorbach.A na zaparcia dobra jest kiszona kapusta-czy to surowa czy w zupie,kiszone ogórki,rodzynki,śliwki suszone,chleb ziarnisty,jablka i przetwory.A zapychaja-jagody,marhew i inne.
daję lacidofil ,nie lubi musli ,nie karmie piersią karmiłam Gabi tylko 1,5 msc
wszystkim solenizantkom STO LAT :-D:-D
beata1988 witaj
piszecie szybko i duzo nie nadązam za wami :baffled::baffled: a chczialbym odpowiedziec na Wasze wątki :rofl2::sad: idę bo Gabi rozniesie Wojtkowi pokój siądę wieczorem i przeczytam co napisalyscie miłego dnia
 
reklama
Ja również się żegnam ..
Lecę przygotować jakis obiadek dla chłopców, bo ja nadal na diecie (10cm w biodrach mniej!)...

Do zobaczenia wieczorem (mam nadzieję, że po rozmowie z doradcą kredytowym):tak:.

Miłego dnia...
 
Do góry