reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam mamusie!
Nawet nie próbuję nadrabiać zaległości, bo mam mało czasu, a widzę, że do czytania sporo!
Piotruś zasnął, a ja muszę trochę posiedzieć przy kompie - rachunki popłacić i ćwiczonka dla moich uczniaków popisać!
Wczoraj wieczorem Pe miał 38,2 gorączki. Mam nadzieję, że nie łapie go choróbsko, tyko tak reaguje na zeszłotygodniową szczepionkę. Dałam mu paracetamol i dziś rano już miał 36,7, ale marudny przeokropnie!
 
reklama
Ok nie ma sprawy. To będę dawać same suwaczki bo mam zdjęcia za duże a mam lenia i nie chce mi się ich zmniejszać :-D:-D:-D

 
Beata, wejdź w ustawienia, potem edytuj sygnaturę. Wklej tam zdjęcia i suwaczki tak samo jak w posta. Będziesz miała wszystko za każdym razem jak coś napiszesz. :-)

A zboku pojawi się taki asek przewijania jak np u nie :-)

Ustawiana są na górze strony na rózowym pasku.
 
A ja już słyszę że sobie odpoczęłam. Kubek ostatnio tak śpi rano że naprawdę... Godzinka i koniec.....
 
antocha je właśnie mleczko starsze dzieciaczki oglądają bajki zjedzą zupkę i trzeba będzie adama do szkoły zaprowadzić a potem o 16 po niego iść jak ja chcę wiosny.........................................................................................................
 
reklama
No i po spaniu, wchodzę do pokoiku a Kubek w poprzek łóżeczka leży. Jak zawsze... Jeszcze trochę to nogi i głowa wylądują mu między szczebelkami :-D:-D:-D
 
Do góry