reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

:rofl2:
Anka26Wiktoria to Ci chlop heheh laptopik mu w glowie byl:crazy:


No wiesz ale później w głowie było coś innego.:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Di było syper:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Beata możesz sobie tak jak ja mam pare zdjęc co sie zmieniają i będzie ci to mniej miejsca zajmować.
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam w trakcie ogromnego sprztania - jeden pokoj juz jest prawie wysprzatany eszcze tylko nasza sypialnia i troche lazienke ogarne:dry:
u mnie dzis sypie sniegiem :dry: a juz tak fajnie sie robilo :angry:
poczytalam tak przelotem co un Was ale nie moge odpisac bo robota goni :tak:
 
co dziewczyny na obiadek szykujecie bo mi to się jeść nie chce mdli mnie na sam widok jedzenia,ale coś zrobić musze...Mój M dziś zaczyna remont w łazience więc zaraz ide się wykąpać bo potem nie wiem czy do łazienki się dostane....
Ja zjadłam sucharki zawsze pomagały a dziś nie bardzo.Czopki torecan na wymioty i mdłości.
 
Patrysia jak się tak rozpędziłaś to zapraszam do mnie :-D:-D:-D Mi się tak nie chce sprzątać. Jutro się za to wezmę, ale to jeszcze może :tak::tak::tak: mi zawsze woda gazowana pomagała, a jak zjadłam coś słodkiego to od razu do kibelka leciałam
 
reklama
Beata sukienka na prawdę śliczna i bardzo elegancka,będziesz super w niej wyglądać:-)

Joe alex no niestety banki pobierają straszne kredyty-masakra.A na dodatek teraz ten kryzys gospodarczy to już w ogóle.Powiem Ci szczerze ze ja w tej chwili bałąbym sie brać kredyt,teraz co się dzieje w tej gospodarce.MY tez planujemy ale w przyszłym roku,może będzie cos lepiej z tymi kredytami.

Ja dzis Oliwce gotuje zupkę brokułową- to jej ulubiona :tak::tak::tak:

A śniadanko zjadła slicznie i dużo,dużą kanapkę z białym serkiem , zppomidorkiem i szczypiuorkiem i duży kubek kakao.

Ja pokój mam już sprzatniety,robimy wypad z małą na zakupy.
 
Do góry