reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Hejka.

U nas deszcz. najpierw dwa dni takiej duchoty ze oddychac nie bylo czym a kolejne dwa leje.

jutro z F na rehabilitacje, po 3 tyg niejezdzenia.

I czekam juz na wrzesien. chlopaki nudzic sie zaczynają w domu. O codziennie pyta ile dni do p-la zostalo.
 
reklama
z ta rządzą nauki to bym nie przesadzala ;)

chyba bardziej tesknota za kolegami juz.
O juz podrajcowany chodzi bo nową grupe bedzie mial, i uczyc sie z nim bedzie corka mojej przyjaciolki. taki sam czort jak moje mlodsze. Kompana do szalenstw bedzie mial.

nadal deszcz dziś pada. a ja do B-stoku musze jechac ;/
 
hej witam mamuśki
Pewnie nie które przygotowują się do szkół i przedszkoli razem z dziećmi;-)
mój chodzi cały rok więc jakoś tego nie odczuwam:-D
Ja czasu na neta nie mam bo praca potem dom ...
A co tam u was?Amalie nie odzywasz się a ciekawa jestem jak tam po ślubie?
i co u reszty?
 
Witam po urlopie.
Pogoda była taka sobie, dzieci się pluskały i były zadowolone ja wolałabym, żeby było cieplej.
Teraz zderzenie z realem, praca i zimno bo dziś 5 stopni brrr.
 
My się niestety nie szykujemy bo nadal nie wiemy czy Natan będzie chodził do przedszkola czy nie :-( szlag mnie trafia bo widzę już że to p-le bardzo by mu się przydało, garnie się do dzieci i chce się z nimi bawić (nawet w grupie co wcześniej się okropnie wstydził i uciekał) ... porąbane są te przepisy co do przyjęć do przedszkoli i tak mi szkoda mojego synka bo został tej szansy pozbawiony :-( szkoda gadać, zostają nam póki co "Skaczące Nutki" i już go zapisałam, bo pewnie do końca września dalej nie będziemy wiedzieli czy się dostał czy nie albo nie dostanie się wcale :-(
 
Hej .
Wieki mnie nie było i jestem nie w temacie .Wpadam pokazać Wam Karocię pielgrzymkowo .
Takie były nasze wakacje -w drodze ;-):-):-)
 

Załączniki

  • DSC_0525.jpg
    DSC_0525.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 18
  • DSC_0527.jpg
    DSC_0527.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 23
  • DSC_0529.jpg
    DSC_0529.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 24
  • DSC_0530.jpg
    DSC_0530.jpg
    38,4 KB · Wyświetleń: 22
  • DSC_0532.jpg
    DSC_0532.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 23
  • DSC_0533.jpg
    DSC_0533.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 23
za mundurem panny sznurem ;-) w ogóle mnie to nie dziwi, mężczyzna w mundurze zawsze dobrze wygląda - tak jak kobieta w ślubnej sukni, piękna z was para :-) śmiechy i ziewanie, ach typowe objawy zdenerwowania ;-) ja się śmiałam na swojej maturze ale nauczycielka raczej nie zrozumiała że to z nerwów ;-) no to wszystkiego dobrego na nowej drodze życia Amaliee
 
reklama
Do góry