reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

WITAM ja niedawno wrocilam z pracy niedlugo ide na zabranie do Zuzi a jutro do Wojtka Gabi lepiej sie juz czuje Ja dopiero do pracy w sobote na 9.30 :tak:dzis mialam miła niespodzianke w pracy dostalam karty podarunkowe dla dzieciaków w sumie na 300 zł bo mam bardzo niskie dochody na jedna osobe Jestem happy ogolnie socjalne u mnie w pracy jest super Mozna ubiegac sie o bezzwrotna pzyczke raz w roku dostajemy talony na swieta talony we wrzesniu i sierpniu na wyprawke dla dzieci ,paczki mikołajowe ,orgaznizowan sa imprezy roznego rodzaju ale nie myslcie ze dlatego tam pracuje hihi ogolnie jest spoko mamy mozliwosc usrtawienia godzin pracy Dobra jakies minusy tez sa ja np nie lubie jka mam zminy od 19 do 23 :sorry2::wściekła/y:ale teraz w lutym mam tylko 3 razy tak to dam rade tym bardziej ze mam auto na chodzie Zbieram sie na zebranie do szkoly zajze wieczorkiem :tak:
 
reklama
Witam Was Mamusie .Jestem mama dwóch chłopców 6 latka i 2,5 latka .Siedzimy obecnie w trójkę w domu gdyż są podziębieni niby już noc strasznego ale końcówka już kataru i kaszlu co u Was są może Mamy z okolic Ząbek Marek ?Pozdrawiam .
 
heju nas też kaszel i katar już trwający trochę, najgorszy jest ten kaszel ... dzisiejsza noc w sumie nieprzespana bo budziłam się za każdym razem jak Natan kaszlał, a on się nie budził ;-)
 
Witam U mnie juz po chorobie Niedlugo ide na kontorlna wizyte z Gabi ale czekam na Zuzie bo jak bylismy u dentysty to dentyska zuwazyla ze ma Zuzi bardzo powiekszony jeden migdal musze spytac lekarza czy tak ma byc Po drodze oczywiscie zachacze o biblioteke bo juz nie mam co czytac Wczoraj był Krzysztof fajnie spedzilismy wszyscy czas :tak: chcialbym zeby w koncu wszysko nam sie poukładało wczoraj jakosc tak fajnie bylo pomyslalam sobie ze fajnie byloby byc ze soba na codzien no ale coz jest jak jest trzeba sie cieszyc tym co sie ma Ja sie bycze trzeci dzień jutro do pracy rano na 9.30 do 16.30 w niedziele na 10 do 14 a potem znowu trzy dni wolne ;-)piszcie kobietki co u Was i wszyskim chorowitkom zdrowka zycze
 
hej.

Bosz ja mam dosc tych wiatrów. dziś to juz wogole swiata nie widac. zajecia SI odwolane bo rehabilitantka na zwolnieniu.Ale w pon i wt i tak musze jechac. z F i ze sobą. a tak sie nieche ;/
 
witam kobietki chyba Was zasypało :baffled: ja o 18 wrociłam z pracy zaangazowałam dzieciaki moja mame siebie i w ciagu 45 minut szarlotka wylądowała w piekarniku :-Dsama jestem w szoku teraz siedze z maseczka na buzi tzn bardziejto drugi krok bo to maseczka w dwóch krokach najpierw oczyszczanie a potem nawilzanie Look Good ABC Urody: Maseczka w "dwóch krokach" About Beauty - opinia bo strasznie mnie cos zsypało a pozatym juz dawno nie robilam zadnej maseczki kupiłam sobie jeszcze DAX PERFECTA WYGŁADZANIE BANKIETOWA MASECZKA NA TWARZ I POD OCZY chyba zwariowalam ala ja tak mam
 
Ostatnia edycja:
Joanna taka maseczka to fajna rzecz, ja tez musze sobie jakąs zafundoeac, bo dawno nie robiłam. U mnie niestety odwilż sie zaczyna, dziś ok 16 było +3. Dobra uciekam spac, bo Mały za jakies 2 godxiny będzie wstawał i pozniej za kolejne 2. Przepraszam za błedy ale pisze z telefonu, a to strasznie złosliwa rzecz (przynajmniej moj):baffled: :)
 
witam u nas w Kielcach ślisko tzw szklanka :szok: ciezko chodzić masakra :no:ja niedawno wrocilam w pracy a potem u mamy na obiedzie teraz sjesta buzia po maseczce troche lepiej ale bez rewelacji bynajmniej u mnie moze akurat nie dla mojej cery
 
reklama
Do góry