reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Dzien dobry.
U nas nocka dobra była Kamilek z Martynką wstali o 6:00 no i córcia jak zwykle poszła na bajki a Kamilek sobie leżał a teraz Martynka zjadła sniadanko a Kamilek jeszcze usną.
Ale pogoda jest fajna nie wiem czy ciepło bo nie byłam na polu ale widze że cos troche sniega napadało ale na szczęscie nie dużo a słoneczko pięknie swieci.Ja za godzinke lece na zakupy a potem może umyje okna no bo trzeba będzie poprac firanki a co do nich to chciała bym sobie nowe kupić ale to już M musze namówić żebyśmy jechali do sklepu popatrzc jakie są no i kupić.
A ja z chęcią wystawiła bym coś na allegro tylko że to konto w banku.No a może być konto z rodzinnego bo ja musiałam konto założyc i na nie wpłacali mi rodzinne a teraz nikt mi nic na nie nie wpłaca bo rodzinne zabrali bo M za granica pracuje i większe zarobki..........MIŁEGO DNIA
 
witam się ja a co tu takie pustki:szok::szok::szok::szok::szok:
u nas nocka w miare ok o 6 antoś się obudził ale P dał mu picie i spi do teraz:szok::szok::szok: ja wyszykowałam adama do szkoły i miałam jeszcze pospać ale jakoś nie moglam zasnąć:no::no::no::no:
u nas dzisiaj pogoda do bani wieje okropnie pada na termometrze +4 ale jakoś wychodzić z domu to mi się nie uśmiecha:no::no::no::no: na obiad pomidorowa a do niej wszystko mam tak wiec niewiem czy gdzieś wyjdę no napewno na 17 na wywiadówke ale też mi się wcale nie chce:no:
no a okna też powinnam umyć ale poczekam na lepszą pogodę bo w deszczu to nie mycie:no:
wiktoria konto to chyba konto ja tż zakładałam jak mi w pracy kazali i teraz je mam wiec to chyba bez różnicy jakie:confused: a z rodzinnym to w polsce jest to smieszne kryterium dochodowe jest malutkie a to przecież pieniadze na dzieci które im się należą jak psu buda:tak::tak: no ale takie mamy prawo jakich mamy rzadzących:-p
 
Hej dziewczyny Wiktoria konto może być to z rodzinnego ,bo to twoje konto tylko pytanie czy go nie zamknęli jak nie ma tam wpływów ,albo co gorsza czy ci na nim zadłużenie nie rośnie za samo utrzymanie konta .Ja tak miałam kiedyś za konto w banku z żubrem ,zbieraliśmy wtedy na budowę(domku w którym mieszkamy)kiedy wszystko wypłaciłam konta nie likwidowałam z myślą że przyda się jeszcze ,a po roku musiałam zapłacić 100 złotych z groszami za utrzymanie konta z odsetkami karnymi!!!:crazy:Wcześniej ,po miesiącu czy dwóch nie mogli napisać kiedy chodziłoby o pare złotych,nie poczekali rok i grozili sądem dziady:crazy:takie złodziejstwo ,więc dowiedz się jak to z tym kontem masz dokładnie.:nerd:As 76 przedstawiłaś się jak żadna,czytałam że masz dużo zwierząt ,ja ze swoimi dwoma psami :Lordem i Guciem oraz kotem :Stinkim się chowam,ale ludzie którzy lubią i mają zwierzęta to dobrzy ludzie,więc tym bardziej miło mi Cię poznać.poza tym masz konia marzenie mojej córki z wcześniejszych lat,sama jeżdziła ze 2 razy konno,ale zawsze jej to sie podobało ,ale które dziecko nie marzy o koniku jak jest małe.:tak:
 
U nas też +5 ,deszcz pada i jest szaro i ponuro .Na obiad robię pizzę muszę jeszcze skoczyć do sklepu po pieczarki.Ksawek wczoraj około 22 zasnął ,w szoku jestem ,ale widocznie ma dryg do spania po rodzicach...:eek:Ja jeszcze w piżamie ,na łóżku potargana pościel ,to idę się ubrać i ogarnąć ,bo jak M wpadnie na śniadanie to będzie się pultał z zazdrośći,że ja mogę ,a on NIE:-D:tak:
 
Hej, u nas nocka spokojna, Majka obudziła mnie o 7.30, ale uznała że jeszcze pośpi.
Pogoda okropna, a miałam kurcze na pocztę iść - M. poleci jak wróci :D.
Rozchorowałam się - zapalenie gardła mnie złapało, okropna sprawa.

Zastanawiam się nad kupnem nosidełka, bo jednak czasem się przydaje, jak mi trzeba na dół po dosłownie kilka rzeczy zejść. Czy któraś z Was posiada? Czy jest przydatne?
 
czesc

u nas za oknem cieplutko sloneczko swieci cudnie wiec szybkie sniadanko i w dluga:-D trzeba korzystac
NO ale jeszcze przelece podlogi mopem bo wczoraj wieczorkiem troche sie zabrudzilo:baffled:
Zupka prawie gotowa a potem zrobie placek po wegiersku:rofl2:

*malinka* ja mialam nosidelko od siostry i skorzystalam z niego moze ze 2 razy:szok::-D:-D

malinka1 zapraszam do siebie tu jest wiosennie

madziulanatasza moj juz byl w domku i zastal mnie w lozku:-D oczywiscie mowil ze mam wstawac bo mi oczka zgnija:-D

Wiktoria zapytaj w banku o to konto bo napewno pobieraja co miesiac oplaty za prowadzenie konta:baffled:
 
reklama
anka zazdroszcze tego słonka podeślij trochę do mnie:-D:-D
*malinka* a ja mam takie nosidełko i u mnie się sprawdza często korzystam:tak::tak::tak:
mój antoś zafascynowany wiarem za oknem patrzy na drzewa jak zaczarowany:happy::happy::happy::happy:
 
Do góry