reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Pewnie, że mamy w domach potrafia ja zaczynam malowac 2 (nazwijmy to szumnie a ;)co ) obraz ;D ;D znaczy góry zima ;D
 
reklama
A ja malować nie umiem buuuuuuu.
I w ogóle beztalencie ze mnie. MaMalgosia może razem nad czyms pomyslimy bo mo tez zajecie by sie przydało ;)
 
a myslisz , ze ja umiem :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:???? Właśnie chcę sprawdzić :laugh:

Ja zawsze byłam zdania , ze co dwie głowy to nie jedna ;) :laugh:
 
Cenowo to wychodzi tak : podobrazie kosztuje takies rednie w granicach ok 20/25 zeta , farby zalezy ile chcesz kolorów-( ja kupiłam 12 ) 40 zeta i jeszcze terpentyna i werniks- nie wiem ile kosztuja bo jestem uczulona i nie uzywam ;D

A ja na urodziny od małozna dostałam sztalugi (NARESZCIE) 6 podobrazi i farbki ;D ;D ;D tylko pedzli nie kupil ale taki problem to nie problem ;D choc dobre pedzle to za 6 szt placisz ok 100 złoty ::) - ale ja maluje takimi za 12 złoty ;D ;D

I w trakcie malowania zawsze spiewam, wiec łacze przyjemne z przyjemnym ;D ;) wiec sasiedzi wiedza kiedy maluje badź sprzatam - bo wtedy tez spiewam ostatnio repertuar teratru buffo "tyle miloścI"

 
reklama
Mrowka szkoda, że nie mieszaksz koło mnie :(
A co powiecie na zabawy z igłą i nitką? Ja taka jak Kalinka zdolna nie jestem, oj niestety nie :( Ale ostatnio kończę haftować krzyżykami obrazek z Kubusiem Puchatkiem dla mojego synusia. Go towych wzorków teraz wszędzie dużo. A w tanszej wersji można wykorzystać obrazek z książeczki swojej pociechy, przekalkować na kanwę albo płótno o równym splocie i do roboty ;)Jak skończę i będziecie chciały to sie pochwalę.
Szydełko albo druty to też fajna zabawa, bo można zrobic coś dla siebie, dzidzi itd,... oczywiście jeśli ktoś lubi ręczne robótki ;D
 
Do góry