reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hej! welasnie jem kolacje! hubcio spi juz od 21.20 byl padniety znowu sa u nas znajomi i jak przyszli to malo nie wyskoczyl w powietrze! znowu byly spacerki po domciu i sila zeczy musial pasc!
a tak wlasciwie to wpadlam powiedziec
dobranoc!!!!!!!!
 
reklama
lady hubcio spi rano kolo 10 i potem kolo 16 wstanie o 18 czesem po i na nocke dostaje jesc o 21 i potem musi sie beknac i lulu! ale zeby sie to unormowalo to musilismy sie niezle nameczyc! trawlo to jakies 10 miesiecy! a do tego czasu hubert dostawal jesscn na noc na spiaco kolo23 bo on byl dzieckiem zygajacym (sory za slowo ale faktycznie tak bylo i "zwracajacym" to za malo powiedziane!) ale na szczescie juz ok rehabilitacja daje jednak jakies skutki!
jeszcze raz
dobranoc
 
Cześć dziewczyny dwa dni nas nie było a tu normalnie 10 stron do czytania  ::). Właśnie jeszcze musiałam sobie kompa poprzestawiać bo mi jakiś głupi komunikat wyskoczył że pirat jakiś czy cuś hehe  :p ale teraz jest już gicio - zabiłam drania  ;) ;)
 Moja Oleńka ma jednak chyba skaze białkową i teraz jestem na super diecie bezmlecznej i bezjajecznej - normalnie katorga ale czego się nie robi dla naszych maleństw. Mam tylko nadzieje ze to uczulenie jej szybko przejdzie a wysypka jeszcze szybciej.
 
Oooo jak ja się dorwałam wreszcie do kompa to wszyscy już lecą śpochulkować hehe, w takim razie kolorowych snów dla śpioszków. Mój skarb też już śpi a mama flirtuje na necie hehe ::)
 
DZIEN DOBRY!!!!!!!!!!
dzis pierwsza sie melduje! zaraz wybywam na zakupki bo wczoraj poszlam ale oczywiscie zapomnialam o polowie rzeczy! i ciuszka oddac co kupilam tydzien temu! potem obiadek (choc znowu nie mam koncepcji!) i moze poklikam tropszke!
 
Wczoraj dostałam extra kurtke <pilotke > którą wylicytowałam za mega sume ...21 zł ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
kurtka jest nówka z metkami .normalnie jestem w szoku taka superowa :p :p :p .
i ide dzisiaj w niej posmigać na miacho ::)
a jutro jedziemy .....do teściów ;D jezusiczku ale sie ciesze ;D i znowu mały urlop od noszenia Jasia 8)
 
Witajcie!
My juz sie tez odchaczamy
Ciezki byla ranek od 4 Jasio marudzil stekal na kupke a nie mogl zrobic , za troszke mu jabluszko podam moze pomoze.
Poniewaz dzis czwartek pryskam na targ- moze co kupie??
 
reklama
My juz też na nozkach. Rano była wielka awantura bo prubowałam przestawic macia na lewygo kciuka i.... nic Macio znowu wygrał :(
 
Do góry