reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hej kobietki!!!
witam sie w srodowy,zimny,ponury dzien.:wściekła/y:tylko patrzec kiedy snieg spadnie.
m w pracy,dzieci spia a ja wlasnie poprasowałam(wczoraj mi sie nie :no:chcialo):zawstydzona/y:zjadlam z krystianem obiad i odpoczywam.;-)
mojemu krystianowi nie przechodzi :-(tzn.miał gorączkę rano(jak na razie nie ma temperatury)ale brzydko kaszle i ma straszna chrypkę.cos mi sie wydaje ze jednak antybiotyk bedzie konieczny.zobacze jutro,jak sie nie bedzie lepiej czuł to pojade z nim jeszcze raz do doktora.

as-sliczne te aniołki,masz talent!!!:tak:

agnes-czekamy na fotki!!!

malinka-brawa dla antosia.
fajnie ze adama zachowanie sie poprawiło.
mam nadzieje ze piotr dostanie sie jak najszybciej do lekarza.

as-duzo zdrówka Ci życze.
fajnie ze juz jestes.

dowikla-no to ladnie kobietko pospałaś.:szok::tak:
a dominik na prawde wydoroślał-przystojniak z niego.

kerna,ania-a wy gdzie jesteście??????
 
reklama
Dzwoniłam do laboratorium .
Beta hcg = 1
Czyli powinno być wreszcie dobrze.:tak:
Markery nowotworowe CA 125 mam jutro do odebrania po 15 :baffled:
 
Natalko nie wiem czy mnie dobrze zrozumialas, ja nie robie wyrzutoe Tobie ze zastrzepilas chore dziecko...tylko ja juz przewrazliwiona bo u nas jak jest katar to na pewno i beda oskrzela

As
dobrze ze przynajmniej jedna wiadomosc dobra, teraz trzymam za jutrzejsza &&&

A ja bylam z chlopakami u lekarza i...no Maciej oskrzela i antybiotyk a Krzys zatoki i antybiotyk...oj mam ja z tymi chorowitkami!

PS i co z tym majerankiem?????
 
anaconda - syrop z cebuli :tak::tak::tak:

as no to oby bylo juz dobrze :tak:

lidka zdrowka dla krystiana :tak:

za chwile pojde z pieskiem na dwor, potem zrobie dziecim jakis podwieczorek no i pozniej to nie wiem, nudy :sorry2:
 
prosze oto fotki o które prosiliście i jedna dodtkowa z naszym futrzakiem:-):-):-)

2d8q8hs.jpg


ru9ngo.jpg


11l5vle.jpg


55iftk.jpg


2dsnxg0.jpg
 
Witam wieczorkiem
Kurde,ale jestem padnieta:szok:Czekam tylko az mlodzi pojda spac i sama mam zamiar tez sie polozyc;-)
Na zakupkach bylo ok i w sumie to jestem zadowolona:tak::tak::tak:Dziewczynkom kupilam w h&m takie kapciuszki domowe z hello kitty oczywiscie:tak::tak::tak:Mlodemu fajny i dlugi szalik w h&m i sam sobie powybieral jakeis *******y a ja sobie kupilam fajna bielizne w reserved i tuniczke i rekawiczki w new yorker:tak::tak::tak:No i oczywiscie to co bylo potrzebne do chaty:tak::tak::tak:A i jeszcze moim siostrzencom kupilam juz prezenty na mikołajki:tak::tak::tak:
Bylismy tez u fryzjera i zaraz wstawie fotke jak mlody sie obcial:tak::tak::tak:
Moze byc niewyraznie wiec napisze ze jest to pajeczyna i z drugiej strony glowy jest taka sama:tak::tak::tak:


AGNES
Ale ladnie Oliwce w tych kolczyczkach:tak::tak::tak:
A futrzak tez niczego sobie;-):-)

 

Załączniki

  • P7250053.jpg
    P7250053.jpg
    13,9 KB · Wyświetleń: 15
Moje dzieci ogldaja wlasnie zdjecia Oliwki i sie pytaja kto to jest:tak:Jak powiedzialam ze Oliwka to Wiktoria mowi " o Oliwka,ale pieknie ma na imie"hehe;-):-)
 
Justa a Tobie na porządki się zebrało, to przyjedź do mnie i moje trzy okna jeszcze umyj ;-):-D:-D[/B]
O nie, nie.:no::sorry2: Jeszcze swoich nie skończyłam. A zabrałam się, bo od przyszłego tygodnia straszą mrozami -12.:szok:

Dzwoniłam do laboratorium .
Beta hcg = 1
Czyli powinno być wreszcie dobrze.:tak:
Markery nowotworowe CA 125 mam jutro do odebrania po 15 :baffled:
a co to znaczy?:confused::baffled::sorry2:

prosze oto fotki o które prosiliście i jedna dodtkowa z naszym futrzakiem:-):-):-)

2d8q8hs.jpg


ru9ngo.jpg


11l5vle.jpg


55iftk.jpg


2dsnxg0.jpg

O jaaaaaa , ale słodkość.:tak::-) I Oliwka , i futrzak , i tatuś.:-p
 
reklama
Do góry