reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

ja teraz tylko podaje juz od tygodnia mleko modyfikowane to wcześniejsze na które nie miał uczulenia.wszystko wyeliminowałam z mlekiem przynajmniej tak mi sie wydaje.dzięki As
 
reklama
aguśka jak jest podejrzenie ,że to coś od mleka to odstawia się wszystko ,nawet to co wcześniej nie uczulało ,ale zawiera te składniki.:tak:
Problem polega na tym ,że to nadal najprawdopodobniej nie uczula ,tylko organizm jest przesycony.:baffled:
Podając mleko modyfikowane nadal histamina rośnie ,bo wyrzuca rodniki pod skórę i się tego nie pozbędziesz tak szybko.:no:
Trzeba zrezygnować ze wszystkiego co z mlekiem.:crazy:
Zastosuj czystą dietę eliminacyjną mleko i białko na co najmniej tydzień.:sorry::sorry:
 
ok chyba spróbuje bo zaczynam sie poważnie martwic tym moim małym urwisem.Najgorsze jest to że nasza pani doktor powiedziała że mleko modyfikowane mam normalnie podawać
 
Dzięki za miłe przyjęcie :)

ava* witaj:-)no ja niestety z wrocławia nie jestem a raczej daleko mamy do siebie:-ppisz jak najwięcej i zapraszamy:-)
Bartkowi znowu wyszły na policzkach krostki i ma je zaczerwienione nic nie podawałam jeszcze co bylo zakazane jestem wściekła:wściekła/y:kurczę tylko od czego on to ma!
teraz Bartuś bawi sie z tatusiem a ja mam chwilke dla siebie.czekam z utęsknieniem na wiosnę i słyszałam że już niebawem ma sie robic ciepło:-)
A jeśli chodzi o spacerki to my także wychodzimy dosyć często ale w taki mróz jak dziś to nie ma mowy za zimno:no:no chyba że musielibyśmy

Moja Ptysia też miała dlugo krostki na buzi od mleka. Czerwone policzki moga też być z owoców cytrusowych - jeśli dajesz synkowi. U nas pomogło zmniejszenie ilości produktów nabiałowych i zamiana mleka zwykłego na mleczko ryżowe i kokosowe. Robie na nim naleśniki, gofry, placuszki, dodaje do ciast. Mleczko smaczne, niestety droższe. Ale może warto spróbować?

Aguśka ,a czy on może takie jakby lekko polakierowane policzki?
Takie lekko błyszczące patrząc pod światło :happy:
A smarujesz mu jeszcze tą maścią sterydową?

ava -witaj u nas.
Rozgość się i pisz jak najwięcej.

Postaram się :)

A Gai idzie zabek i jest u nas masakra;(

Oby ząbek szybko się przebił. Zycze spokojnej nocy :)
 
Hej hej. Wpadam się przywitać z Wami. Jestem wogule nie aktywna u Was teraz- nic mi się nie chce wogule. Mam wszystkiego dosyć. Jedynie co mnie cieszy to tylko Igor i praca;-) pozatym reszta cała do bani. Witam nowa mamusie:-)
 
Jedynie co mnie cieszy to tylko Igor i praca;-) pozatym reszta cała do bani. Witam nowa mamusie:-)

A widzisz jednak nie jest tak żle i dziekuje za miłe przywitanie :D

To wszystko chyba przez ta pogodę;(

Tez tak myślę. Oby do wiosny :D


A ja jutro mam gości na obiedzie. Własnie zabrałam sie za pieczenie biszkopta. Myślałam też o tiramisu z owocami leśnymi ale nie mam sprawdzonego przepisu. Może któraś z was robiła?
 
reklama
Aguska As Ci już wszystko wyjaśniła :-) ona wie wszystko :-)
Witam nową mamuśkę :tak: to ja wpadam jutro na ciasto ;-)
Lena posmaruj jej czymś dziąsła albo daj viburcol :tak:

Witam wieczorem, ja tylko na chwilkę :tak: rodzice byli i pojechali, ale za to Kuba jak się cieszył :-D my już po kolacji a ja oczywiście przed drugą :-p dzisiaj opracowałam 10 zagadnień, tak mi się fajnie je pisało a tu Kuba wstał po godzinie :sorry: no i więcej nie zrobiłam dzisiaj :tak: zaraz bajka moja więc idę coś sobie przygotować do żarełka i się kładę :-) do jutra Kochane, spokojnej nocki życzę :-)
 
Do góry