reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Aguska As Ci już wszystko wyjaśniła :-) ona wie wszystko :-)
Witam nową mamuśkę :tak: to ja wpadam jutro na ciasto ;-)
Lena posmaruj jej czymś dziąsła albo daj viburcol :tak:

Witam wieczorem, ja tylko na chwilkę :tak: rodzice byli i pojechali, ale za to Kuba jak się cieszył :-D my już po kolacji a ja oczywiście przed drugą :-p dzisiaj opracowałam 10 zagadnień, tak mi się fajnie je pisało a tu Kuba wstał po godzinie :sorry: no i więcej nie zrobiłam dzisiaj :tak: zaraz bajka moja więc idę coś sobie przygotować do żarełka i się kładę :-) do jutra Kochane, spokojnej nocki życzę :-)

Hej Beata :)

Na ciacho oczywiście zapraszam, a jakże, starczy dla wszystkich :D

Miłego wieczoru BBtki:)
 
reklama
Co ja mogę więcej o sobie pisać. Siedzę w domu już 4 i pół roku i z chęcią poszła bym już do pracy trochę do ludzi. Dzisiaj Natalka pojechała spać do babci i dziadka i jakoś cicho w domu bo mała nie wyjeżdżała z domu już od paru miesięcy. Mąż zasnął już po całym dniu pracy na dworze a ja siedzę i piszę do was.
 
Aguska As Ci już wszystko wyjaśniła :-) ona wie wszystko :-)
Witam nową mamuśkę :tak: to ja wpadam jutro na ciasto ;-)
Lena posmaruj jej czymś dziąsła albo daj viburcol :tak:

Witam wieczorem, ja tylko na chwilkę :tak: rodzice byli i pojechali, ale za to Kuba jak się cieszył :-D my już po kolacji a ja oczywiście przed drugą :-p dzisiaj opracowałam 10 zagadnień, tak mi się fajnie je pisało a tu Kuba wstał po godzinie :sorry: no i więcej nie zrobiłam dzisiaj :tak: zaraz bajka moja więc idę coś sobie przygotować do żarełka i się kładę :-) do jutra Kochane, spokojnej nocki życzę :-)
Smaruje ale to tylko na chwilę;)
 
Hej mamusie :)

Mam pytanie- czy są tu mamy z Wrocławia?

Pozdrawiam i do zobaczenia wieczorową pora :)
hejka,ja jestem z Wrocka :tak::tak::tak:


a skąd jesteś dokładnie?



No póxno sie już zrobiło,czas wskakiwac do wyrka:tak::tak::tak:
ja zasmarkana,zakichana,gardło bolo,Oliwka to samo,już tydzień siedzi w domu,w piatek pójde z nia do kontroli,bo cos jej nie przechodzi.


u mnie też zimno brrr,kiedy b edzi ciepło?ja chcę wiosnę :tak::tak::tak::tak:
 
Witam porannie :-)

Szafek nie poskrecalam wczoraja bo miałam gości :sorry: Wiec może dzisaj sie uda :-)


Witam, nowe mamuski :-)

spadam poczytać was troszke...
 
Witam i ja :-):-)
U nas w przedszkolu dzisiaj zebranie podsumowujące pierwsze półrocze więc trzeba będzie pójść :tak::tak:
Poza tym mam męża w domu więc raczej nie posiedzę przed komputerem :no::no:
Lena każdy kolejny ząbek przybliża was do celu, dacie radę ;-);-)
Aleksia głowa do góry, z każdym dniem będzie coraz lepiej zobaczysz :tak::tak:
MH może dzisiaj da się mebelki poskręcać :tak::tak:
Aguska słuchaj As jeśli chodzi o odstawienie mleka :tak::tak::tak:
 
reklama
Witam i ja :-):-)
U nas w przedszkolu dzisiaj zebranie podsumowujące pierwsze półrocze więc trzeba będzie pójść :tak::tak:
Poza tym mam męża w domu więc raczej nie posiedzę przed komputerem :no::no:
Lena każdy kolejny ząbek przybliża was do celu, dacie radę ;-);-)
Aleksia głowa do góry, z każdym dniem będzie coraz lepiej zobaczysz :tak::tak:
MH może dzisiaj da się mebelki poskręcać :tak::tak:
Aguska słuchaj As jeśli chodzi o odstawienie mleka :tak::tak::tak:

Witam się i ja;)

Musimy przeboleć i tyle;)
 
Do góry