reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam porannie i zapraszam na kawke (której niestety nie mogę wkleic ;))

hejka,ja jestem z Wrocka :tak::tak::tak:




No póxno sie już zrobiło,czas wskakiwac do wyrka:tak::tak::tak:
ja zasmarkana,zakichana,gardło bolo,Oliwka to samo,już tydzień siedzi w domu,w piatek pójde z nia do kontroli,bo cos jej nie przechodzi.


u mnie też zimno brrr,kiedy b edzi ciepło?ja chcę wiosnę :tak::tak::tak::tak:

AGNES życze zdrówka dla ciebie i córeczki.

hej dziewczyny mam pytanko co mam podawać zamiast tego mleka modyfikowanego?Bo mały je zawsze rano i wieczorem z butli i nie wiem jak mam teraz to zmienić żeby na kolacje zjadł coś innego tj.on zawsze przytula się do mnie i jak zje to zasypia w moich ramionach podobnie jest rano gdy mąż go karmi to Bartek w sumie na śpiocha je i nie wiem jak miałby coś innego zjęść łyżeczka?Bo chce tak jak piszecie odstawić to mleczko na jakiś czas i zobaczymy.Ale również nie chce zaburzać codziennego rytuału.wiezcorem to jeszcze jakoś może coś innego mu wcisnę ale rano to nie wiem jak

Rób mu kaszke na mleku ryżowym. Nie powinno uczulac. W składzie jest tylko woda, ryż pełnoziarnisty, olej słonecznikowy i sól morska :) Dobre jest też mleczko migdałowe ale słodkie, droższe i trudniej dostępne.

Zamiast mleka modyfikowanego zwykłego możesz podać mleko z wyizolowanym białkiem .
Są takie dostępne na rynku.
Mój mały jadł Isomil i bardzo mu smakował.
Tu masz wszystkie dane na temat tego mleka
http://www.abbott.pl/pdf2/ISOMIL 2 400 mg.PDF

Możesz też podawać produkty Alpro i mleko ryżowe .
Nasze produkty - Alpro soya
Niestety te produkty dość mocno biją po kieszeni
mleko ryżowe (napój ryżowy)-tu cena spoko
Mleko ryżowe w proszku 400g

Podawałam jeszcze Sinlac + owoce z pojemniczków fruta pura
http://www.i-apteka.pl/product-pol-28833-SINLAC-Nestle-produkt-bezglutenowy-zbozowy-650g.html

dziękli dziewczyny ja kiedyś bartkowi podawałam sinlac i bardzo mu smakował a to mleko ryżowe mnie zainteresowało nie wiecie czy gdzies w sklepie w aptece mona je dostać?

Ja kupuje niemiecki napój ryżowy BIO w Leclercu - ok. 8zł za litr, w sklepie ze zdrową żywnością to samo mleko o 2 zł droższe wiec warto poszukac najpierw w supermarkecie.

Ja bym nie podawała tylko mleczka kokosowego ,bo strasznie jest słodkie to raz ,a dwa ,że mocno tym kokosem pachnie i zmienia smak i zapach wszystkich potraw;-)

Nie zawsze ;) Ja używam mleczka kokosowego firmy A-TIP w puszce. Jest bezsmakowe, bezzapachowe i geste jak najlepsza smietanka. W składzie tylko mleko kokosowe i woda. Nie zawiera srodków konserwujących. Często łączę go z mlekiem ryżowym bo tamto z kolei jest rzadkie jak woda. Jedyną wadą jest cena - 7 zł za 400 g :I
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana :-)
Na wieczór jedziemy do mojej mamy więc znowu zniknę na weekend :-p:-p
Wczoraj było zebranie w przedszkolu takie podsumowujące umiejętności dzieci i były wyszczególnione te dotyczące higieny osobistej, ubierania się, tego jak dziecko zachowuje się w grupie, co potrafi no i pani powiedziała ze Maja jest najlepsza w grupie, tych podpunktów były 3 strony A4 i chyba tylko Maja miała 3 minusy, nawet nie wiecie jak super się czułam gdy przy wszystkich rodzicach pani tak zachwalała Maję, ze wszystko potrafi co należy oby tak dalej to i w szkole nie będzie z nią większych problemów :tak::tak:
Aguska lepiej wybierz się do lekarza i nie daj się zbyć jakąś maścią :sorry::sorry:
Iwcik mam nadzieję że Lenka nie rozchoruje się na dobre i super że już ziemia na was przepisana :tak::tak:
As a jak twój mąż? Chociaż chyba lepsze zapalenie płuc niż stan przedzawałowy, dużo zdrówka dla niego :tak::tak:
Fanta ja używałam dady z biedronki i jak dla mnie te pieluszki są w porządku, a do tej pory kupuję ich chusteczki nawilżające :tak::tak:
MH pochwal się mebelkami :tak::tak::tak:
 
Witam
Ja tylko na chwilke bo ostatnio cos nie mam weny na czytanie i pisanie:no:
Mlode juz nei spia:no:A ja biore sie za cwiczonka:tak:Musze ostro pocwiczyc bo wczoraj wieczorkiem podczas meczu skusilam sie na male piffko:szok:
A mecz byl taki masakryczny ze az sie poryczalam po meczu:no:

Wszystkim chorowitkom zdrowka zycze
 
dziewczyny dopiero po weekendzie mog iść do naszej lekarz już zaczęłam szukać alergologa i napewno prywatnie bo nie mam czasu czekać zbyt długo.A dzis zrobiłam małemu kanapeczkę masełka prawie ze zero z wędlina z cieleciny i co?dostał na buzi jak tylko zjadł krost i czerwonych plam!jestem już załamana czyli wędliny też odpadaja musze sama mu coś upiec.
A dzis niestety dostał znowu nan do picia bo nic innego nie przeszło mu przez gardło:no:dziś kupię to ryżowe i zobaczymy może bezdie chciał je jeść.
Do tego chyba łapie mnie jakiś dołek ach szkoda gadać.
anacondagratki dla Maji
 
fanta20062 ja używam dada premium z biedronki i są super polecam a tych z rossmana nie miałam nigdy to nie wiem.U nas narzaie zębów 8 i nadal ma opuchnięte dziąsła tak jakby 3 wychodziły u góry ale kiedy wyjda to poczekamy.
Oby Kubusiowi szybko wyszły:-)

Ja używam i Dada i z rosmanna baby dream są fajne i nam pasują fakt, że te z rosmana są bardziej mięciutkie;)
 
Witam wszystkie mamy. Widzę że większość z was ma jakieś problemy alergiczne ze swoimi pociechami. Moja Natalka ma 4 lata i może jakiś rok temu zorientowałam się że ma chyba skazę białkową. Ale ja nie szłam z tym do lekarza bo pózniej okazuje się że jest jeszcze gorzej. Ja po prostu sama ograniczyłam jej nabiał ale nie przestałam całkiem go unikać. Co prawda jak już zje za dużo to dostaje jakiejś wysypki i zaczyna się natrętnie drapać, ale posmaruje czymś na złagodzenie swędzenia i przechodzi.Nie odstawiam całkiem nabiału ponieważ pózniej całkiem by się na niego uczuliła, a tak z czasem z tego wyrośnie.
 
reklama
Do góry