reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
dobry dzien wszystim bardzo !!!!!!

wszystkim wczorajszym jubilatom wszystkiego najlepsiejszego duzo usmiechu z biuziunia pelna zebow i swoich szybkich p-ierwszych kroczkow


my wstalismy o 7  bo Tosia zrobila pobutke ze siusiu chciala i mamusia biegiem leciala ,juz po wydujdaniu swojej flachy mlika i czekamy ogladajac bajeczki na 1 programie ,az nasze chopki sie obudza
a ja popijam sobie kawusie ,kto sie przylacza ?????


witamy nowa mamusie ,napisz nam cos o Was
 
WITAM

u mnie dzis wzgledna pogoda dobrze ze nie pada
dzis w nocy o 1.00 znow pobudka na mleko :p pozniej o 7.00---teraz mały dalej spi a mnie tel. obudził a tak bym sobie jeszcze pospała
ale za to przyłanczam sie z kawusia

ISSKA witaj na pokładzie
 
wszystkiego najlepszego dla brzdacow co obchodziły i obchodza swoje dni
D:\MAGDUNIA\tapetki M\clown2[1].gif
 

Załączniki

  • clown2[1].gif
    clown2[1].gif
    17,6 KB · Wyświetleń: 132
Dzien dobry!
My juz tez z godzinke na nogach ale ciezko bylo wstawac.Pogoda wzgledna na razie slonka brak.

Ale mialam koszmary w nocy..do tego Jula sie chyba ze 3 razy budzila ale pozniej cztli okolo4 wyladowala u nas i pospala sobie do 8-30.wiec nasze wyrko jej sluzy..tylko nam strasznie ciasno.

Wogole nie chce siedziec w swoim lozeczku.Stoi i krzyczy a ma tyle fsajnych zabawek ale jej tam olewa ale jak ja wyjmiesz na zewnatrz to szal..a potembuszowanie po domku i odciaganie mamy od komputera..hihihihi..

Witam nowa mame i pozdrawiam
 
I my się przyłączamy do grona rannych ptaszków. Wiecie może od kiedy można dziecku zacząć podawać kaszę mannę i od kiedy można wprowadzić mleko krowie? Majunia ze mną siedzi i pisze do was posta, a ja czekam kiedy znów pójdzie spać, bo muszę trochę domek uprzątnąć ;D ;D ;D.
 
ja wsypuje kasze manne do zageszczania zupek z mieskiem ...gdzies czytalam ze juz od 6 miesiecy mozna. A mleko krowie to chyba po 3 roku.
 
Ja też witam MAMY !!! MÓJ MILUŚ ŚPI !!! Ja zaczynam dzień, co prawda pobudka była o 8.00 ale jakoś nie mogę się rozkręcić.Leciała w radio piosenka,która kojarzy mi sie z kolonią jak miałam 8 lat, pierwszy chłopak, dyskoteki, oczywiscie uciekałam jak chciał mnie zaprosić do tańca i jak sobie to przypomnialam to naszedł mnie nastrój melancholijny. Pamietacie te klimaty??????? :laugh: :laugh: :laugh: ;D ;D ;D ::) ::) ::)
 
reklama
Ach no i oczywiście moje najlepsze życzenia dle maluszków...., niedługo i one będą miały swoje pierwsze dyskoteki, potejemnych wielbicieli lub wielbicielki itp.
Nie mogę sie doczekać kiedy moja Lenusia będzie wieksza i będe mogła jej czytać ksiązki, opowiadac zmyślone bajki itd. Juz teraz chyba zagaduje ją na śmierć, właśnie zresztą śpi HAHAHA
 
Do góry