reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dzien dobry!
Za oknem kolejny sloneczny dzien!:-) My wstalismy o 7;20 i nie stety moje dziecko juz mi nie dalo po drzemac bo skakala po mnie i chciala zejsc z lozka :-D teraz juz buszuje po szafkach a ja szykuje sniadanko.Pozniej pewnie pojedziemy do naszego domku zobaczyc prace remontowe i po brykac na trawniku.Obiad latwy i szybki bo bedzie znow spagetti (ulubione danie mojego Roberta) Czyli 3 dzien pod rzad bede jesc makaron ;-)
Zycze milego dnia !
 
reklama
WITAM

ale mam nocki do bani mały budzi sie czesto i jeczy,niech te zebole juz mu wyjda,bo nie wyrobie a w czoraj w dzien z płaczu to az drgawek dostał-byłam w szoku bo 1 raz cos takiego miał a kumpela chciała uciec jak to zobaczyła:laugh2:

oczywiscie witam nowe mamuski
no i spuzniony głos ale jaestam zaaaaa watkiem choc mija juz sie tym zajeła
a tez juz nie wyobrazam sobie zycia bez mojej gnidki--a praca wcale mi sie nie spieszy i raczej tak szybko do niej nie wruce :-)
 
dziendoberek! tez jestem za!:tak:

ja dzis pospalam hubcio to tak na zmiane czasem pozwoli a czasem jak sie uprze to o 6 musze byc na nogach!:baffled:
ciesze sie ze pewne sprawy sie wyjasnily i mam nadzieje ze juz bedzie oki!
na masaz lece znowu o 11 a ma do nas toska przyjsc na kawke io nie chce sie z nimi minac bo wczoraj tak wlasnie bylo! :baffled:
moj michal dzis caly dzionek u kumpla na budowie wiec sami jestesmy!
a jutro moje kochane jade pierwszy raz na zjazd do szkolky!!!!!!!!! ciesze sie ze wreszcioe cos sie dzieje!!!

pozdrawiam nowe mamusie nic nie robiace!!!!!!!!!!!!!!!!!!;-) :cool2:
 
witajcie kochane mamuski te sie dzace w domach i "ddddduuuuuuuuuuuuuzo robiace " tylko faceci tego nigdy niewidza!!!!!!!
u nas nocka jak to nocka przebudzenie bylo kolo 4 bo cos sie snilo moje Tosi i przeszla do m,nie wiec ja taka niebardzo wypoczeya jestem,a spalismy do 8.30 -zegarek nastawilam na 6.30 bo mialam troszki zaplanowane ukladania w szafie -ale niestety innym razem
co do wspomnianego utworzenia "naszego " dzialu jestem oczywiscie na TAK takze pewnie wszystkie sa za

slonko swieci ja juz pranko wstawilam ,a teraz spijam kawusie bo musze sie dobudzic ,a czeka mnie jeszcze przemarsz do opieki po rodzinne ,
a i zapomnialabym ,dzis moj Radek wraca z zpracy WIEC SWIETUJEMYjak wruce po 22 z zpracy on juz na 16 ma byc a ja zobaczymy moze troszki wczesniej ,bo dzis mozemy niemiec co do roboty w parcy
a ja ciesze sie ze juz zaczelam pracowac ,bo cala ciaze przesiedzialam w domu i potem po porodzie pol roku i na pol roku wrucilam do pracy(mialam z tesciamisklep spozywczy)i teraz rok siedzialam w domu i juz mnie trafialo cos.......zaczelam prace i jak narazie jestem zadowolona mam fajne kolezanki ,jest milo i troche trza sie narobic ,ale ja wole "cos "robic caly czas niz tylko zajmowac sie domem i dziecmi -a zycia bez nich juz sobie niewyobrazam -moze i czsem daja w kosc ale jak tylko oczkami spojza i usmiech przesla to serce mieknie i kocha sie je nad zycie



ale sie rozpisalam :-p
ide sprzatac


milego dnia :-)


ps.WITAM NOWE MAMUSKI I TE KTORE PISZA JUZ TROSZI I WETERANKI TEZ!!!!!!!!!:-) :tak: :-D ;-)
 
Mi jest dobrze siedziec w domu I "nic" nie robic Choc czasami mam dosc tego sprzatania,prania,gotowania i zajmowania sie dzieckiem (choc kocham je nad zycie! ) Wtedy mowie swojemu ze wolalabym tak jak on isc do pracy,odwalic swoje godziny i wrocic, nic nie robic,obiadek pod nos podstawiony i pilot w reku.A my mamy siedzace w domach z dziecmi pracujemy 24 godziny na dobe i nie jest to praca ktora nalezy do latwych i bezstresowych.Choc na pewno nie wyobrazalybysmy sobie gdyby tych naszych cudnych istotek nie bylo_Oby zdrowo rosly i nie sprawialy nam klopotow!:-) A to kilka fotek mojej corki zrobione wczoraj na podworku naszym gdzie bedziemy mieszkac i jedno zdjecie w IKEA :cool2:
 
Witajcie!
Wlasnie wrocilam od lekarza i sie dowiedzilam o malenstwie HUUURA
Poniewaz nie wracam do pracy wiec zapisuje sie do mam siedzacych w domy- mam na imie Paulina
Mimo ze nie bede pracowac to bede kontynuawac nauke na 2 roku, sa tu jakies mamy studiujace?
Oprocz "fasolki" mamy nasza kochana Madziulke- niedlugo skonczy poltora roczku
 
Witam Wszystkie mamuski:-)
U nas nocka tez w miare dobrze minela i mam nadzieje ze dzisiejszy dzien bedzie a jak do tej pory jest o niebo lepszy od wczorajszego:tak:
dzis zapracowany dzien.Robi sie juz druga pralka,potem wyprawa do Arkadii na zakupy ciuszkowo-Julowe i do lekarza ide potem do mamy po walizke coby bylo wygodniej sie spakowac.I juz niedlugo wyruszamy w droge na urlopik...

Iwonka super zdiecia,a Twoja coreczka to urodzona modelka:-D

Ja lubie siedziec ze swoja krolewna w domku.Czasem nachodzi mnie chec wrocenia do pracy do kontaktu z ludzmi ale jak patrze co wyprawia moja krolewna to odrazu zmieniam zdanie.Chce widziec kazdy jej postep w dorastaniu...to jest cudowne i niepowtarzalne:-)

Milego dnia mamusie
 
Cześc wszystkim
Ja tez lubię z moją niunią w domku siedzieć ,patrzec jak rośnie i się rozwija,jak się śmieje ,prowadzi wózek z lalą po mieście ,ogląda wode wypływającą z fontanny ,oglada ksiązki i macha do teletubisiów jak mówią pa pa ,jak mówi wciaż to nowe słowa,choc jeszcze niewyraznie a rano woła z łóżeczka rodośnie mama mama mama:-D :-D mnim mniam mniam i czeka na mleczko ach piękne chwile:tak: :laugh2:

ale nie powiem ,czasem nachodzą mnie chwile znurzenia ,ciągłą monotonia ,ale naszczęście rzadko
 
reklama
Do góry