reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

As a co teraz szydełkujesz?? pada u ciebie?? u mnie slonko caly dzionek....

amaliee a na co antybiotyk?? pochwal sie nowymi mebelkami:)

Ja kombinuje zeby wziasc meble,,tzn chce zmienic kolory pokoju..jakos fioletowy chodzi mi po nosie...i meble wszystkie wymienic...bo mam staree ledwo stoja...ale kasa kasa.kasa...do komuniii chce sie wyrobic...:sorry:
 
reklama
Nooo i zdaje się, że będę miała dwie dziewczyny:tak:. Niebieskie dumbo. Wolałabym samce bo są większe ale z braku laku;-), no i zostanie utrzymana tendencja, że zwierzaki w chałupie będą płci żeńskiej:happy:.

Umawiam się na przyszły tydzień, bo muszę jeszcze klatkę od mamy przywieźć.

Piszę może, bo to wiadomo jak to czasem bywa. Dziewczyna napisze, że zarezerwuje a wypadek losowy i doopa będzie.
 
piękny
Też chcę takiego,ale wtedy będę musiała zamieszkać z psem pod schodami :-D:-D:-D:-D


Kubuś miał mega ciężką bo ważyła 8 kg.Przy jego zanikowym napięciu mięśniowym to strasznie się meczył i płakał nieraz na sam jej widok.po prostu dałam sobie spokój.Radzimy sobie inaczej i też jest dobrze.

A jaki masaż robiliście przez pół godziny?
Wilbargera??:szok::szok:


a wiesz ze niemam pojecia jak sie on nazywa :D no ale masował mu raz nogi, raz głowe, twarz i ramiona. tam gdzie ma wieksze napiecie.


Filip ma w obszarze ramion i nog wzmozone napiecie miesniowe, a w okolicy bioder jakby wogole tych miesni nie umial napiąć. on ani nie napnie brzucha, nawet przy steganiu ;/ mam nadzieje ze mu ta kamizelka pomoze. na zajeciach dzialala cuda.


a co do zwierzynca domowo-podworkowego. ja mam 7 kotów, krolika miniaturke,dwa psy i pelno myszy w chlewku :) a i rybki.. Ł ma.. i L napalił sie jak szczerbaty na suchary na swinke wietnamke.. tylko niewiem czy on ją chce w domu trzymac?? ;/
 
Ostatnia edycja:
ja zasiadłam z kawką;)mmm pychota cynamonowa z expresu:):-D:-D:-D
Poczytałabym teraz dobrą książkę:)W sumie mam jeden Tytuł nie przeczytany "Dziewczyna na telelefon"/:-D
 
Witajcie kobitki ja znowu was na chwile opuściłam, ale ciągle barak czasu.Do tego nauki sporo i tak jakoś nie zaglądam.Jeszcze teraz wystawiam rzeczy po dzieciach na allegro i na tablice.Sprzedałam już jeden kombinezon :-) mam nadzieje że i reszta pójdzie bo sporo tego :-).Miłego wieczoru :-)
 
Hej,
Staram sie byc w miare na biezaco ale nie ukrywam latwo nie jest. Malemu zapalenie gardla przeszlo na dobre, tak jak pisalam ma zapalenie jamy ustnej. Dzis musielismy isc znowu do lekarza bo malemu na paluszku robily sie pecherze z ropa to pekalo i robila sie rana na pol palca. Jak sie okazalo buzia bardzo wolno sie goi, cud ze maly w miare je jek na taka chorobe. A co do palca okazalo sie ze zapalenie z buzi preszlo na paluszek. Wykoncze sie nie minelo 2 tyg a my bylismy 3 razy u lekarza. Maly marudzi. Bywa ze zasnie o 20 wstanie o 23 i siedzimy do 3 nad ranem. Mam nadzieje ze w koncu wyjdziemy z tego i bede mogla normalnie sie udzielac
 
reklama
As a co teraz szydełkujesz?? pada u ciebie?? u mnie slonko caly dzionek....

amaliee a na co antybiotyk?? pochwal sie nowymi mebelkami:)

Ja kombinuje zeby wziasc meble,,tzn chce zmienic kolory pokoju..jakos fioletowy chodzi mi po nosie...i meble wszystkie wymienic...bo mam staree ledwo stoja...ale kasa kasa.kasa...do komuniii chce sie wyrobic...:sorry:
Właśnie skończyłam komplet dla małej do kapelusika i zaraz go tu wkleję :tak:
Ja mam takie kolory w salonie jak na fotce .U mnie to żółty/kremowy z burgundem
;-):-):-)
Antybiotyk na zapalenie gardła. Mały ma gronkowca i z nim teraz walczymy :sorry:

Mebelki - Małemu taki tapczan Tapczan TINO - TOP MEBLE - internetowy sklep meblowy
Ale cały beżowy :)
I meble. Z nich wybieramyu - szafe 2drzwiowa, stół duzy (zamiast biurka), kredens, stolik okolicznościowy mały, małą szafke albo szafke nocną bo stwierdziłam, ze postawić mozna wszedzie ;) Oczywiście kolor jasny :)
Pokój dzienny - Kolekcje - Raflo

Chyba będzie wszystko grało z podłogą (z której już jestem mniej zadowolona :( jakos przestala mi pasowac do całości) NOMI Blisko domu - Najlepsze produkty jakie chciałbyś mieć - Panel podłogowy 7mm AC3 Listone Bianco

Plus tapety fiolet i żółty... Będzie grało?
fajne te mebelki :tak:

hej ja siedzę zadumana, już mnie to wkurza bo zeby dawali 5000 tys wypłaty a oni grosze a rozmów trzeba przejsc tysiace!
Może rozmów tysiące ,ale dasz radę .Kciuki nadal &&&&&&&&&&

a wiesz ze niemam pojecia jak sie on nazywa :D no ale masował mu raz nogi, raz głowe, twarz i ramiona. tam gdzie ma wieksze napiecie.


Filip ma w obszarze ramion i nog wzmozone napiecie miesniowe, a w okolicy bioder jakby wogole tych miesni nie umial napiąć. on ani nie napnie brzucha, nawet przy steganiu ;/ mam nadzieje ze mu ta kamizelka pomoze. na zajeciach dzialala cuda.


a co do zwierzynca domowo-podworkowego. ja mam 7 kotów, krolika miniaturke,dwa psy i pelno myszy w chlewku :) a i rybki.. Ł ma.. i L napalił sie jak szczerbaty na suchary na swinke wietnamke.. tylko niewiem czy on ją chce w domu trzymac?? ;/
To na pewno nie masaż Wilbargera.
Masaż Wilbargera robi się od 3 do 5 minut łacznie z kompensacją stawów.Sam masaż nie może być dłuższy niż 4 minuty i wykonuje go się specjalną szczotką .;-)
Mój mały ma obnizone napięcie w okolicy ramię nadgarstek i zanikowe w okolicy pacha -biodro..Niestety z tego wynika szybka męczliwość ręki,nieprawidłowy chwyt długopisu i praca przy pisaniu z nadgarstka a nie z przedramienia i łokcia.
On praktycznie przedramieniem i łokciem podczas pisania w ogóle nie pracuje :no:
Z powodu zanikowego napięcia bocznego natomiast ma słabe trzymanie kręgosłupa i jak siedzi to robi potworną kifozę ,a w tym wieku powinna być już pełna lordoza ...
Ech dzieci....
Co zwierzaków to obecnie posiadam:
hodowlę ryb tropikalnych (tropheusy Ikola i Tanganikodusy )
żółwia stepowego
króliczkę baranka
2 Golden Retrievery
owczarka belgijskiego
i konika anglo-arabkę (ORGIA się nazywa :-D:-D)
To tyle z domowego zwierzyńca :tak::tak:

Jest prawie 4.30 ,a moje dziecię bawi się w najlepsze :szok::szok::-):-):-)To jeszcze noc czy może już dzień :confused::confused:
Jak jej to wytłumaczyć:confused::confused::-D:-D:-D:-D:-D
 

Załączniki

  • IMG_0072.jpg
    IMG_0072.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 28
  • IMG_0070.jpg
    IMG_0070.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 19
  • 20121001510.jpg
    20121001510.jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 19
Ostatnia edycja:
Do góry