reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

fancia wiem wiem,ze czekacie,hee
zaraz wkleje to co mam,ale nic nie widac specjalnego,,heee

Ja bym go zostawila,,nie wiem czy sam zostanie,,watpie,,tyle godzin az 7;;;to za duzo....
 
reklama
koralikowa kurcze trudno tak jak nie ma z kim dziecka chorego zostawić,ehhh
wiesz skoro 4 dzionek ma gorączkę to cos jest nie tak!(nie wiem moze pisałaś a nie doczytałam!!)
tak czy owak życzę zdrowi!!!
jesień sie zaczęła wiec z wszystkich stron słychać o tych cholernych choróbskach:angry:

z ta kasą to w tym m-cu u nas trudno ,ja na bezrobociu wiec jedna pensja mniej:crazy: -dostane za parę dni kuronia to wtedy obmyślę plan jak tu wytrwać ten miesiąc:dry: ehh szkoda słów!tak sie wczoraj zdołowałam jak zaczęłam liczyć opłaty,życie ,paliwo itp no i do tego ortodonta i dentysta z Fifim w tym m-cu ze pojechałam na zakupy bez portfela:no::szok:!!

amaliee powodzenia w wybieraniu mebelków!!fajna rozrywka!!ja lubie takie wypady!!
co do książek to temat rzeka;-),każda z nas inaczej może je interpretować

pozdrawiam kobietki!zmykam kotleciki smażyć,i kartofle wstawić !surówka zrobiona i czekam z obiadem na moją trójcę!
dzisiaj juz nie zajrze raczej bo Filip ma jutro sprawdzian z polskiego i trzeba będzie z nim posiedzieć a poza tym pogoda kapitalna na fotosesję...wiec moze pomęczę moją prywatną modelkę:-)!

jutro rano sie melduje z kawka:-D
 
atfk maly w wekend mial,nie mial goraczki..wczoraj nic...a dzisiaj znowu,,dostal tez katar,,i kaszel,,brrr
a z kasa,ja pikole skad ja to znam,planownaie ile na dzien ma byc wydane ile na rachunki,raty,,,paliwo,,echhh

kawałek komina:)
 
Ostatnia edycja:
I ja wpadam na chwile
Fanta kurcze tego sklepu u mnie nie ma
Koralikowa zdrówka dla synka;-)

A ja zaraz nastawiam kurczaki będę piekła bo mój małżonek dziś później kończy prace to dopiero teraz to robie a sobie gotowanego kurczaczka niestety:dry:
 
heja.

objadam sie kanapkami z dzemem malinowym :) mniiaaaam :D

ismo do gminy zaniesione. za ok. tydzien burmistrz ma mi pisemnie odpowiedziec. No mam nadzieje ze pozytywnie dla mnie.. bo kurde zbluzgam ich ;/

na obiad dziś mialam buraczkową i rybke smazoną z ziemniakami :) daaaaaaaaaaaaaaaawno dwudaniowego obiadu nie robilam :)

ide sie zamulac..;/


Aaaaaaaaaaaaaaa F dziś wychwalony pod niebiosa w szkole. pani od rewalidacyjno-kompensacyjnych zachwona Filipem i jego postepami. NA komputerze przewyzsza umiejetnosciami rowiesników, w sylabizowaniu wyrazów tez. Ze taki skupiony, taki ... latwy do nauczania, ze wiecej problemów czesto mają ze zdrowymi dziecmi niz z nim :-) aj.. morda mi sie cieszyla :D puchlam z dumy :) pewnie mialam debilny usmiech jak wracalam do domu :-D
 
reklama
A ja z teściami i rodzicami
images

Trzeba jakoś uczcić takie świeto:)
 
Do góry