reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

heja :)

zapomnialam dziś po skierowanie dla O isc ;/

co do wagi :) pochwale sie.. cale 163 mam wzrostu i waze 53 kg. w porywach do 55. BMI w normie, wizulanie znajomi mowią ze kosciotrup jestem. ale jak widzą ile pochlaniam to slepia na wierzchu. bo gdzie ja to mieszcze.

Fanta..chudzielec z ciebie ;)

kolezanka u mnie dziś byla. jutro tez przyjedzie.

podloga nasza nie dojechala bo braki w hurtowni. ggrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!
 
reklama
U mnie ok w szkole dużo nauki i douczam się ciągle :-).Napisałam już 2 prace i czekają mnie teraz zaliczenia :baffled: Biologia i Chemia :-) ale Panie są ok tak że jest dobrze.
A tak to zalatana jestem na maksa i nawet czasu nie mam żeby do was zajrzeć.Bo albo się uczę , sprzątam albo biżuterię robię.I do tego jeszcze ciuszki wystawiam po dzieciach a z tym roboty trochę jest :szok:.
 
Wiki no to niezly masz zapierdziel w szkole.

Renia to skleroza he,a z podloga wspolczuje.

Ja nie poszlam na zakupy butowe,bo lalo,leje nadal.
Dziergam komin z nowej wloczkí ale jakas ona chudsza od tamtych-jakos mam nadzieje ze wyjdzie mi on.
 
Zabieram się za oglądanie "Ciacha" na polsacie. Durna polska komedia he he he ale mnie się podoba.

Ja też myślałam o kupnie ich. Ale myslałam jeszcze o kilku innych
botki damskie - Buty damskie - Damskie - DEICHMANN


botki damskie - Buty damskie - Damskie - DEICHMANN

botki damskie - Buty damskie - Damskie - DEICHMANN

botki damskie - Buty damskie - Damskie - DEICHMANN

botki damskie - Buty damskie - Damskie - DEICHMANN

Wszystko w podobnym typie, ale skoro Fanta pisze, ze wygodne, to może sprawa się nieco przejaśni z decyzja u mnie.:tak:
 
Krolcia ja tez ciacho ogladam.

Ale buty pokazujecie super.
Ja na obcasiku musze zakupic,bo teraz mam zamszaki plaskie do lydek.

Justa ale jaja,a ile wyswietlen,wow.ale sie nasmialam,gdzie ty to znalazlas?
 
wpadam na sekundke bo Kajusia je obiadek!
za oknem leje:dry:
Filip bedzie za godzne.
lena zdrówka dla Gai!wrrr jak mnie wkurza ten tekst ze na jutro nie ma miejsc dla chorego:szok:!u nas tego nie ma,przyjmuje tyle ile jest w przychodni kiedyś Filip był przed godziną 18 pacjentem nr 194 bodajże:szok:
anula faktycznie trzeba przetrwać choc to pewnie nie jest latwe tak patrzec na to codziennie i jeszcze miec cierpliwosc:confused:
as tez sie zbieram do odwagi żeby chlebek upiec...ale jakos weny brak!
tobie to pewnie super termomix pomaga :-D
miłego popoludnia!!
rano bede
upiecz ten z mojego przepisu .Zawsze wyjdzie ,szybko ,prawie sam sie robi i jest mega pyszny.;-):-):-)

Wpadam się pożegnać na dziś.
Obiadek już zrobiłam, pyszny jest, bo już posmakowałam :-p. Tylko makaronu więcej dorzuciłam, bo się nie najemy we trójkę :-D.
Wczoraj byli teście na kawie i od teścia dostałam ptasie mleczko i kopertę ;-) Uśmiechnął się tylko i zapytał: już wiesz co sobie kupisz?
Dziś lecę spożytkować prezent. Pochwalę się. Ostatnio je mierzyłam i są mega wygodne :-).
botki damskie - Buty damskie - Damskie - DEICHMANN
Młody smacznie sobie śpi, T zaraz z pracy wróci i po obiedzie na zakupy, tak jak pisałam wcześniej.
Koralikowa, z rana obiecane ciasto i kawkę stawiałam :tak:. Poszukaj wcześniej, a znajdziesz :-p. Standardowo 160cm :-).
Atfk, u mnie też cały taki dzień :dry: Już wolę śnieg i mróz :-);-).
Wiktoria, hej. My już po kawce :-D. Jak Ci w szkole idzie?
As, jak pasztet? W ogóle z czego go zrobiłaś?
Krolcia, też się dziwię... zazwyczaj jak dziecko małe i chore, to na drugi dzień przyjmują :confused:. Samo życie.
Aguska, Dudek się powoli uspokaja i mam na niego sposób. Mówię: przecież Kubuś jest dużym chłopcem ;-)na co on: taa Kuba duzzzy :-D:-D
Pasztet wyszedł boski , a zrobiony z warzyw ,2 udek i 20 dag wątróbki .Super porcja ,bo akurat wychodzi 1 keksówka.;-):-):-)

heja :)

zapomnialam dziś po skierowanie dla O isc ;/

co do wagi :) pochwale sie.. cale 163 mam wzrostu i waze 53 kg. w porywach do 55. BMI w normie, wizulanie znajomi mowią ze kosciotrup jestem. ale jak widzą ile pochlaniam to slepia na wierzchu. bo gdzie ja to mieszcze.

Fanta..chudzielec z ciebie ;)

kolezanka u mnie dziś byla. jutro tez przyjedzie.

podloga nasza nie dojechala bo braki w hurtowni. ggrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!
Ja też gruba nie jestem ,ale oponka po ciąży trochę jest ....
Natomiast zjeść też potrafię ,oj potrafię :-D:-D:-D
8 kanapek na śniadanie ?2 kolacje w tym jedna o 22 a drugą jem właśnie teraz :-D:-D:-D

Kaszel nie pozwala mi normalnie funkcjonować. Żadne syropki, żadne inhalacje, maści ... nic nie pomaga. :dry:


A to tak na koniec środy . ;-)
Wózek Jedo Bartatina (2665423700) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Warto przeczytać opis wózka i komentarze zamieszone pod zdjęciami. :-D:-D:-D:-D
Kochana zdróweczka
a aukcja wózka jest genialna !!! :-D:-D:-D

Dzień minął bardzo szybko .
Pasztet mąż mi zjadł już w połowie i do tego połówkę mojego chleba .
Drań -sam mógł sobie upiec ,a nie mi podjada ;-):-):-)
Z rosołu ,który został z gotowania składników na pasztet powstała pomidorowa ,którą też mi prawie w całości zjedli .;-):-D:-D

Mała właśnie nakarmiłam ,do Was zajrzałam to teraz mogę iść z psami na spacer i może wreszcie wkrótce się położę ,bo naprawdę dziś zmęczona jestem.
dobranoc mamuśki
 
reklama
As jeszcze z psami po nocach wychodzisz?o ja!!!
Hej ja już nie śpię od 6 kawke popijam mały jeszcze śpi
Mam dziś aż 6 stopni:-Dto już troche cieplej:-D
Justa miałam wczoraj napisać i zapomniałam super aukcja:-D:-D:-D
 
Do góry