reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
I poszyłam. A jutro się zabieram za dwa kalendarze adwentowe, potem wianki w głowie mam i Mikołaja i świąteczną wiedzme i Anioły....Od Świetego Mikiego prosze dobe 48 h :-p
Jak przepadne wiecie czemu..Na pewno będe bezczelnie wpadac się chwalić :-p
cats.jpg


cats.jpg
 
dzień doberek kobietki!!
u was tez taka mgła???
:szok:świata nie widać za oknem:szok:!!
zaglądam na chwilkę bo lecę mamie zastrzyk dać bo biedna od tygodnia uziemiona rwa kulszowa:no: jak wróce koło 10 to będę z kawką!!

ogólnie oki!
amaliee ja jak dzis pamiętam jak mój o rok młodszy braciszek uczył sie aniele boży...i mówił Aniele Bozy ,stróżu mój Ty zawsze przy mnie stój... rano,wieczór i w południe:-D.. hahaha a to było ponad 20 lat temu:szok:!!!
kawka...hmm kuszący przepis!
bodzinka ale cuda znowu pokazujesz...zdolniacha!!!
koralikowa miłego dzionka!


zamelduję sie potem...mam nadzieję że któraś będzie:-)
 
Hejka!
Witam się porannie i z kawką. Dziś w planach mam tylko obiadek, z grubsza ogarnięcie i mogę się lenić. Pospaliśmy dziś z Dudkiem do 8:30 :szok::szok:. W końcu mogę oznajmić, że się wyspałam :tak:.
Atfk, u mnie też dziś mgła i -2. Miłego dnia :tak:
Ameliee, dobre :-D:-D. Przepis na kawkę chyba większość z nas wypróbuje. Dzięki!
Koralikowa, miłego dnia i spokojnej pracy! :-)
Bodzia, aa ten anioł ma takie małe skrzydełka :-D:-D. Domyślam się, że to dla straży miejskiej :-D. Trza było mu jeszcze taką rękę z fuckiem doszyć z napisem wiesz od kogo :-D:-D. A to drugie, to zebro koń? Fajne tylko czy ja dojrzałam tam wąsy? :-D:happy2:
Aguska, ja nie oglądałam ale dziś sobie obejrzę powtórkę.
 
Ostatnia edycja:
Witam kochane przepraszam że znowu znikłam ale nawał nauki :sorry2::sorry2:
Własnie sie zastanawiam nad pracą z Języka Polskiego i nawet nie wiem jak zacząć :-(;-(

U nas wszystko dobrze no może nie tak całkiem ja i Martynka jesteśmy trochę chore. Kaszel katar idziemy dzisiaj do lekarza.
A na 11:30 ide na przedstawienie w którym Martynka gra :)
 
reklama
I poszyłam. A jutro się zabieram za dwa kalendarze adwentowe, potem wianki w głowie mam i Mikołaja i świąteczną wiedzme i Anioły....Od Świetego Mikiego prosze dobe 48 h :-p
Jak przepadne wiecie czemu..Na pewno będe bezczelnie wpadac się chwalić :-p
cats.jpg


cats.jpg
śliczne

Padlam. Adas mnie rozbroil na lopatki. Mama go dopadla i modlila sie z nim. Zaczela mowic aniele strozu moj, a mlody na to 'babcia, juz koniec bajek!'. Wymieklam
super chłopak !!!

Witam się z herbatką aktualnie.

Oczy mnie bolą, glowa napiernicza, a o gardle wole nie wspominać czyli zaraziłam się od małego ;/ zdycham :(
zdrówka
Amaliee w kwestii zasiłku pielęgnacyjnego.
Stracisz go tylko w chwili podjęcia udokumentowanej pracy .W innych sytuacjach zasiłek dostajesz do chwili trwania orzeczenia o niepełnosprawności Twojego dziecka.;-):tak::tak:

amaliee ojj bidulko ze tez Cię dopadło:baffled:

kawke zrobiłam i jestem!
jutro mam wizyte z Kajeczka u okulisty:happy2:
kciuki za wizytę .:tak:

Witam kochane przepraszam że znowu znikłam ale nawał nauki :sorry2::sorry2:
Własnie sie zastanawiam nad pracą z Języka Polskiego i nawet nie wiem jak zacząć :-(;-(

U nas wszystko dobrze no może nie tak całkiem ja i Martynka jesteśmy trochę chore. Kaszel katar idziemy dzisiaj do lekarza.
A na 11:30 ide na przedstawienie w którym Martynka gra :)
Zdrówka i udanego występu.

Witanko mamuśki.
U nas dzień pod hasłem .
Za nic w świecie nie pójdę spać i położyć też się nie dam :baffled::baffled::baffled:
 
Do góry