reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Hej.
Ale pogoda śliczna.

Umowę dostałam do końca lutego ,:-D:-D
Dziś załatwiłam sobie dodatek aktywizacyjny w UP.

A teraz zmykam do pracy.
Spokojnej nocy.
 
reklama
Bodzia a co to za dołek?wiosna przyszła nie ma czasu na smutki
Witam porannie z kawka
pogoda coś podejrzana niby ciepło ale widzę że jakieś chmury ida:eek:
jeszcze trochę i małego budzę do przedszkola
 
Witam :-)

Renata ja myślę że nawet dużo więcej pomogła niż trochę, ja naprawdę wierzę że będzie dobrze i że nauczymy się żyć ze sobą bezkonfliktowo ... sami nie dalibyśmy rady :-D

Bodzinka ja staram się unikać wagi ... mija już 2 i pół roku od porodu a ja zamiast schudnąć to jeszcze przytyłam ... masakra, jednak akceptacja "męża" bardzo pomaga bo on mnie kocha taką jaka jestem :tak: lato idzie szybko zrzucisz :tak:


Jutro dentysta ... mam nadzieję że się skończy ten cholerny ból w końcu :-D będę dzielna jak mój synek
 
Bodzia:-D no tak ;-)
kasia fajnie że m z tobą porozmawiał i sobie wyjaśniliście wszystko:tak:oby tak dalej;-)

My po przedszkolu mały dziś znowu spał podczas leżakowania:-D już drugi dzień z rzędu:-D ale na spacerki chodzą to się chłopak wyszaleje a niech śpi bo i tak zasypia do 21 więc spoko:-D
 
Hej.

chlopcy dziś w domu.F ma wolne bo egzaminy gimnazjum pisze i musi być cisza w szkole, a O bo w nocy znowu mial temperature i nie chce mi sie go prowadzić na autokar ;)


wczoraj mialam ciezki dzien. Z F do PPP pojechalismy i O wzielam ze soba... no myslalam ze wyjde z siebie i stane obok. Dobrze ze wracalam z kuzynką bo ggybym mialam autobusem to chyba bym te dzieci swoje na pekaesie zostawila. No okropni byli.. Mam nadzieje ze to chwilowe bylo, bo jak dziś powtorzą to moze być zle. No ale dzś cyrk przyjechal do miasteczka naszego. I chlopcy o tym wiedzą .o 17 ma byc wystep. chcą isc.. a ja chcem zeby zachowywali sie przynajmniej dobrze.. I oni mają ta swiadomosc ze jak przecholują to z cyrku nici.. mam nadzieje ze dzien dzisiejszy nie bedzie nerwowy ;)

Bodzia waga?? ja przez 2 miesiące 5 kg przytylam.;/ Mimo ze bylam chydo-zdechla.. ale liczba pokazywana na wadze mi odpowiadala. Teraz niby norma zachowana, ale !! no 5 kg wiecej to jest sporo.. zeby to jeszcze w cycki poszlo.. albo w moim przypadku poslady.. a to brzuch. wywala mi taki... ciązowy.. ok 4 miesiaca.. kolezanka mi gratulowac chciala ;/
teraz mam od groma pracy na podworku.. ogrodek warzywny czekam az obeschcnie, sadek, kwiatki.. nowe rabatki, skalniaczki.. masm nadzieje ze zgubie nadmiar, nie nabywając miesni.. meskich miesni.
 
reklama
Bodzia no nie ma co się załamywać.;-)
Renatka ty chudzino.:-D Tobie to 5 kg. nawet się przydało.;-) Ale jak sądzę nerwy ci zaraz roztopią tłuszczyk. Do nas też co jakiś czas zjeżdża cyrk. Ceny kosmiczne.:cool: Warzywka posiałaś?
Aga prześpi się w przedszkolu , to później nie marudzi ci chyba w autobusie? Moja młoda też ostatnio pada jak kawka.:tak:
Kasia powodzenia u dentysty! Mnie na samą myśl ciarki przechodzą. mam uraz z dzieciństwa. Dobrze, że w miarę mam zdrowe zęby. :sorry:

Kawę dopijam a Amelka śpi. :cool2: Nic mi się dziś nie chce.Dobrze, że przynajmniej ciepło na dworze.
 
Do góry