reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

Ja z malym czasem do pediatry chodze na nfz bo fajna przychodnie tutaj mamy a tak to nauczylam sie prywatnie
Tez mam ubezpieczenie w prywatnym centrum;)
Nie ma co gdybac pożyjemy zobaczymy:)
Co tam u Was?:)
U mnie słoneczko daje po oknach mogłaby się już wiosna zrobic:rolleyes2:
Wiosna by się przydała, od wczoraj ledwo chodzę bardziej mnie rozłożył jak dziecko:(
 
reklama
Matki dostały 500+na dzieci zrezygnowały z pracy "siedzą w domu"zabrac im ubezpieczenie to prędzej do roboty się wezmą...haha może taki jest cel.
Witam się i ja z Wami.Ja siedzę w domu nie z własnego wyboru mam dziecko niepełnosprawne i muszę siedziec a tak mi brakuje pracy i wyjścia do ludzi ze pomału fioła dostaję..
 
Koniec politykowania ;-) u nas tak o! Slonca za bardzo nie widac, ale moze lada moment sie pojawi ;-) do wiosny jeszcze troche, ale pooowoli juz ja czuc w powietrzy - ymmmm
Też to ostatnio mówiłam do mojego że już wiosnę czuć w powietrzu ..:D
Matki dostały 500+na dzieci zrezygnowały z pracy "siedzą w domu"zabrac im ubezpieczenie to prędzej do roboty się wezmą...haha może taki jest cel.
Witam się i ja z Wami.Ja siedzę w domu nie z własnego wyboru mam dziecko niepełnosprawne i muszę siedziec a tak mi brakuje pracy i wyjścia do ludzi ze pomału fioła dostaję..
Tak to jest w tym kraju ja jeszcze nie skladalam ale na pewno jestem za bogata i mi przekroczy;)
Bo więcej brałam na l4 ciążowym
Chore to jest ze ja mam podawać zarobki z tamtego roku gdzie dziecka jeszcze nie mialam:/
Bo jakbym podała macierzyński to bym dostała
A właśnie muszę i becikowe złożyć bo się zabrac
Nie moge:(
A co dokładnie jest Twojemu dzieciaczkowi że tak zapytam???
 
Mysle, ze tu jest nas tyle, o byc moze roznych pogladach politycznych, ze lepiej zejsc z tematu :-)
Lepiej wesprzec sie w tym naszym " siedzeniu w domu" i dodac czasem jakies ciekawe pomysly, czy takiego, przyslowiowego, kopa do dzialania, bo wiadomo roznie to bywa ;-)
 
reklama
Właśnie Olcia ja słyszałam dokładnie tak jak Ty☺ no nic zobaczymy. U mnie słońca brak:( a ja to uwielbiam lato jestem bardzo ciepło lubna☺.
 
Do góry