reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

reklama
W końcu usiadlam i nadrobilam was kobietki.Moja mala już śpi ja też w łóżku zaraz serial będę oglądać w Internecie [emoji4] dzisiaj 30 min ćwiczyłam i biorę sie za siebie i to ostro [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Super Amcia! Ja tez pocwiczylam z mel b i 10 km na rowerku, bedziemy laski do wiosny [emoji1][emoji123][emoji106]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Leylah ale dziwne bo przyznam sie mam 79 kg schudłam 3 kg ale nie o to chodzi . Wazyla sie o 18 30 wazyla 79.3 a po krótkim rozciąganiu skakaniu na skakance przez 15 min i 120 sklonach głowy do klatki piersiowej waga pokazała mi 78.4 to dobrze nie ?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Leylah ale dziwne bo przyznam sie mam 79 kg schudłam 3 kg ale nie o to chodzi . Wazyla sie o 18 30 wazyla 79.3 a po krótkim rozciąganiu skakaniu na skakance przez 15 min i 120 sklonach głowy do klatki piersiowej waga pokazała mi 78.4 to dobrze nie ?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Ja się Amcia nie wazę w ciagu dnia, tylko rano, wiec ciezko mi powiedziec, nie chce sie dołować w ciagu dnia, bo wazę wtedy wiecej zazwyczaj jak rano:)
Ostatnio odkryłam, ze pokazuje mi mniej jak ja postawie na chodniczku łazienkowym, a juz sie cieszyłam, ze spada;) musi stac na płaskiej powierzchni...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry