reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

A mój bobas jak narazie to super o 22.30 dostaje jedzenie i śpi do 3.30 :) a ma 9 dni :) trochę ja brzuch męczy czasem ale nie jest źle. Tylko ja mam tyle energii ze sama się dziwię, po pierwszym porodzie myślałam że umrę miałam straszną anemie, a nie wiedziałam o tym. Klarcia już na wadze przybiera. Elizka tylko trochę chce więcej uwagi ale nie jest źle opiekuje się siostra :)

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Fajnie Gabi że tyle przesypia Klara :) kp? I że Elizka tak dobrze zareagowała na Siostrzyczke :)
Zdrówka dla Was i nie szalej za bardzo ;) zeby tej energii na dłużej wystarczyło :) ...ja też miałam anemie i ciśnienie dodatkowo niskie także nie tryskalam energia niestety :/
Karolask szerokiej drogi dla Was i udanego pobytu w Pl.
My też dziś spontanicznie jedziemy jupiiii :)
Spanie. ..hmmm ja też już od 19 mcy nie przesłałam ciągiem nawet 4 h także Was nie pociesze niestety [emoji14]
Pozdrowionka z autostrady :)



Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gabi to super obys jak najdłużej miała tyle energii :) ile lat ma starsza córka?

Oj słabiutko u Was z tym pocieszeniem haha [emoji23] myślałam ze poczatki są najcięższe..

Anett szczęśliwej podróży! :) ja tez dziś jadę za około 2 godzinki, nie dogonię Cię ;)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anet i kp i mm bo niestety u mnie problem wklęsłe skutki i mała nie umie złapać i wszystko muszę odciagac a przy dwójce ciężko mi zorganizować tak czas żeby systematycznie to robić :( przy Elizce też tak miałam.
Kulka Elizka ma 3 lata i trochę wszystko na kupę pierwsze przedszkole a teraz siostra :)

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny. Tym razem krótko bo wracamy w niedziele :)

Kulka mam znajomą, która mnie pocieszała ostatnio, że przyjdzie niedługo taki czas, że pójdę na Spielplatz mała zajmie się swoimi sprawami, a ja będę mieç święty spokój. Ona tak ma od roku już. Niby spoko tylko, że rok temu to jej synek miał 4 lata [emoji23] [emoji23] [emoji23] więc słabe pocieszenie hehe

Gabi, a nie masz kogoś do pomocy, żeby móc przeleżeć z małą ciągiem cały dzień w łóżku i ćwiczyć łapanie sutka? Fajny relaks [emoji14]
Ja tak 2 dni leżałam. Wstawałam tylko jej zmienić pieluchę, zrobić siku i coś zjeść jak spała. Tylko, że w celu rozbujania laktacji jak mleka brakowało. Niestety nawet to nam nie pomogło :/

Anet udanej podróży :)
I wszystkim podróżującym też :)
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Hej jestem tu swiezakiem:) w austrii rowniez chyba można powiedzieć. Mieszkam tu od prawie roku w styczniu minie rok jak tu pracuje a w maju zostane mamą. Wszysto byłoby idealnie gdyby nie fakt ze praca która wykonuje i szefostwo jest w tym momencie ponad moje siły mianowicie: praca na stojąco , na kuchni w wysokiej temperaturze, z masą zapachów i w różnych godzinach... z tego co udało mi się dowiedzieć to mogę pracować 9h dziennie ale 40 h tygodniowo włączając weekendy z racji ze to gastronomia... i tak mój grafik wyglądał tak ze wstawał o 4 rano żeby wyrobić się do pracy bądź zaczynałam ja o 11 30 do 21 mając pół godzinna przerwę... czyli niby wszystko zgodne z prawem ale wykanczajace... szefostwo od momentu kiedy dowiedzieli się o ciąży nie pawaja do mnie sympatią wręcz przeciwnie... obecnie jestem na tygodniowym zwolnieniu lekarskim ponieważ nie dawałam juz rady no ale będę musiała lada moment tam wrócić... póki co ciaza na szczęście przebiega prawidłowo (13 tydzien ) oprócz typowego zmeczania bólów pleców bioder nóg piersi i wrażliwości na zapachy :) czy istniejeja jakieś przywileje dla kobiet w ciąży ?? Czy ligę coś zrobić z ta sytuacja ??? Pozdrawiam
 
reklama
Karolaska niestety nie mam nikogo :( mąż już do pracy wrócił ja wstaje o 7 żeby starszą przygotować do przedszkola młodszą nakarmić i szwagierka przychodzi przed pracą na chwilę zostaje z Klara ja idę z Elizka do przedszkola. O 12.30 ja muszę odebrać w międzyczasie obiad itp. Mąż wychodzimy o 6 wraca o 18.

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry