KATIN-a najedlismy sie niezle
ja wzielam sobie pierogi mieszane,Kuba zjadl schabowego ,z ziemniakai z cebulka i burakami,Dawid zupke kalafiorowa-ktora mu Kuba zjadl
a Janusz hm...zjadl porcje pierogow,sobie wzial jeszcze pampuchy z takim devolajem i z sosem takim pysznym .Bardzo dobre tam jedzonko maja ,polecam:-)i w sumie nie drogo za tyle dan zaplacilismy 17 f,to chyba niezle ,co??
ja wzielam sobie pierogi mieszane,Kuba zjadl schabowego ,z ziemniakai z cebulka i burakami,Dawid zupke kalafiorowa-ktora mu Kuba zjadl
a Janusz hm...zjadl porcje pierogow,sobie wzial jeszcze pampuchy z takim devolajem i z sosem takim pysznym .Bardzo dobre tam jedzonko maja ,polecam:-)i w sumie nie drogo za tyle dan zaplacilismy 17 f,to chyba niezle ,co??
mniam,jak idziemy cos zjesc to rachunek zawsze jest kolo 30f,
wiec napewno w tygodniu tam bede

myslalam że teraz wyjdą mu na gorze
najbardziej smiac mi sie chce bo młody stara sie zebrac do raczkowania
mały wstał pierwszy i zrobił inwentaryzacje w kuchennej szufladzie i wszystko wywalił na podłogę a na wykładzinie w pokoju wylał picie
.No to miałam co robic z rana