• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy z Bradford

reklama
justysiak-sorki,ze tak szybko wtedy ucieklam,ale remi przyjechal z rzezni i musialam poporcjowac mieso.dostalam wiadomosc na nk i gg.juz odpisalam.ja juz po sniadanku.moja nikolka ma dzis 10 miesiecy:-D.dzis zauwazylismy z mezem ze sama weszla na pierwszy schodek naszych schodow:tak:oj bedzie sie działo, a przed chwilka sama stanela przy stole(oczywiscie sie go trzymajac)
 
Katin dowcipnisia :-D:-D:-D, hahahaha
Sylwia jakbyś nie miała nic przeciwko, to ja bym chętnie, ale chyba to fizycznie niemożliwe bo ja fotelika dla mati nie mam. A już się ucieszyłam.:-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry