sylwia.m
Szczęśliwa Mamusia:))
Roksana cały czas myślę czy znam kogoś kto mógłby pożyczyc fotelik i przychodzi mi do głowy tylko dorota ale ona sama też na pewno na carboot się wybiera
Ale u rodziców jest taki zapasowy fotelik dla Kubusia
może by się nadał dla Matyldy, trzeba się Doroty zapytac:-)
Katin jak herbata to tylko z mlekiem i z biszkoptem



Ale u rodziców jest taki zapasowy fotelik dla Kubusia
może by się nadał dla Matyldy, trzeba się Doroty zapytac:-)Katin jak herbata to tylko z mlekiem i z biszkoptem






Oleska ja zaproponowalam spotkanie u mnie,ale juz od was zalezy,kiedy o ktorej

