• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy z Bradford

Właśnie jakiemuś panu zwiało czapkę z głowy i zgadnijcie gdzie ją przywiało. Ale będę miała ładna czapkę:-D:-D:-D
Sylwia super, ja już się nie mogę doczekać. Jeszcze się zdążymy umówić, co gdzie kiedy.:tak::tak::tak:
Doris a mnie znowu się śniło że jeździłam autem po tej stronie. I znowu mówiłam że łatwo.:-D:-D:-D:szok::szok::szok: Nie wiem kiedy ja się odważę.
Oleska jeśli mogę spytać to skąd dostaliście ten dom:confused::confused::confused:
 
reklama
Doris ja od rana wszystko robie na raty,prasowanie ,mycie itd....ja tez wlasnie mam prawko i co:wściekła/y: sama jestem na siebie zla ,ze nmie taka dupa wolowa:tak:a rano juz cos wspomnialam Dawidowi zeby pomyslec o zmianie okolicy.Mam tu dobrze ,wszystko blisko sklepy,centrum,szkola polska.,do pracy meza 7 minut,ale za chate place o jakies 150f wiecej,jak z dom casilowski:tak: ja nie wiem jak ta szkola sie nazywa:no:a na kawe zapraszalam ,ale nie dzis ,tylko w tygodniu jak bedzie taka pogoda,
 
Uspokojcie sie i nie straszcie mnie:szok::szok::szok: pierwsze wrazenie najwazniejsze:rofl2:musze sie do tego przygotowac i moj dom, po weekedzie ,:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry