agnieszkaUK
Fanka BB :)
monika wszystkiego naj naj naj.:-) synek po prostu cudenko
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
dzisiaj zlozylam papiery do accentu ale zapomnialam zapytac jak dlugo moze to wszystko potrwac... czytalam ze jezeli maja wolne mieszkania to trwa to tylko kilka tygodni ale jezeli mieszkania w dzielnicy ktora wybralam sa zajete bede na liscie oczekujacych :-( o 19 ide ogladac domek 4pokojowy zaledwie 3minuty drogi od obecnego
chcialabym juz miec wszystko za soba bo wszystko jest na mojej glowie 
znowu bezrobotna!:-(i to toz przed wyjzdem do PL:/, o ile pojedziemy!nio i po 2 egzaminach, ktore z nerwoo o rpace chyba tez niebyt poszły

, jak nie moje dziecko

No chyba że mama by w nim została, to inna sprawa









w accencie mielismy wniosek złozony moze poł roku,i nam odesłali,bo na dzien dzisiejszy mieszkan nie ma i długo nie bedzie na bd5 .bukujemy tez mieszkania w Homehunter,i tez cisza
myslimy juz o zmianie dzielnicy ,moze to pomoze
Bozena pozdrawiam
Monika duzo zdrowka dla bobaska