• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy z Bradford

doris moj maz to bardzo uparty typ,czasami sie zastanawiam gdzie ja mialam oczy.
tylko nie wiem do czedo on chce wracac do PL.do mieszkania w malutkim pokoju u jego rodzicow,do jeszcze wiekszego kryzysu niz tu? masakra
 
reklama
doris78 u nas był proboszcz i też trochę się spóźnił ale to dla nas lepiej, bo R. musiał trochę dłużej zostać w pracy i myślałam że będę sama przyjmowała kolędę. Był ok 45 min.

sylwia.m ja też mam nadzieję że będzie piękna pogoda, bo mam ochotę na zakupy:-):-) Byłam w ostatnio w Bingley ale było tak zimno że wcale nie miałam ochoty nic oglądać. Adaś znalazł tylko dla siebie rolki

BożenaM do której szkoły chodzi Twój Marcel, bo zastanawiamy się nad przeprowadzką na bd4
 
doris78 chcemy ale boję się że Brighouse jest dla nas za drogie. Szukamy jakiej alternatywy. I oczywiście dobrej szkoły. I chyba katolickiej, bo wtedy w szkole będzie miał przygotowanie do pierwszej komuni.
 
AGNIESZKAUK-a czemu nie chcieli wam ochrzcic??slubu jeszcze nie mieliscie??czy tylko cywilny macie??
tutaj troszke ten proboszcz na luzie podchodzi,nie wymusza,u nas jak koleda miala byc to ksiadz najpierw zadzwonil i sie spytal czy jestesmy chetni a nie jak w polsce ,musowo trzeba bylo przyjac kolede:-)
 
reklama
Nie, doris, przygotowania w szkole Komunia Polskim Kościele. Przynajmniej tak zrozumiałam proboszcza. Katin może ty się lepiej orientujesz. Twoja córka była może u Komunii
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry