roksanna1
bleblebleble
U mnie przed chwilą grad padał i wiało jeszcze mocniej.
Teraz te nasze dzieci wstają wcześnie, a my je potem całe życie do szkoły budzimy rano. Też nie są zadowolone.
Doris a moja ledwo oczy otworzyła już kazał mi po mleko iść. A dziś po raz pierwszy została sama na górze jak ja grzałam mleko. Ale ja lubię wstać wcześniej, tyle dnia jest potem.
Teraz te nasze dzieci wstają wcześnie, a my je potem całe życie do szkoły budzimy rano. Też nie są zadowolone.
Doris a moja ledwo oczy otworzyła już kazał mi po mleko iść. A dziś po raz pierwszy została sama na górze jak ja grzałam mleko. Ale ja lubię wstać wcześniej, tyle dnia jest potem.


wzruszyłam.
Kuba jaki dumy brat, będzie miał teraz kim się opiekowac:-)
Godzinę temu wstał z drzemki i teraz oby do 19
