katin
mama Natalki i Huberta
Hej ja tez sie melduje
kawe dopijam i co dalej,oczywiscie sprzatac mam co ,ale gorzej z checia;-)wieje strasznie ,ja doszkoly musiala isc na nogach , jak polamane szlysmy
Roksana jak okaze sie ze to dziewczynka, sama zobacz ile masz kolezanek ,bedziesz dzielic
Agnieszko a co u meza, jak wyglada sprawa z praca ,co mowia w agencjach ,daja choc cien nadzieji?wiesz kidy Dawid szukal pracy prawie miesiac,tylko tyle ze ja z dziecmi bylam jeszcze w PL
kawe dopijam i co dalej,oczywiscie sprzatac mam co ,ale gorzej z checia;-)wieje strasznie ,ja doszkoly musiala isc na nogach , jak polamane szlysmy
Roksana jak okaze sie ze to dziewczynka, sama zobacz ile masz kolezanek ,bedziesz dzielic
Agnieszko a co u meza, jak wyglada sprawa z praca ,co mowia w agencjach ,daja choc cien nadzieji?wiesz kidy Dawid szukal pracy prawie miesiac,tylko tyle ze ja z dziecmi bylam jeszcze w PL
Maciek non stop wrzeszczy, ale chyba na raz mu ida wszystkie zeby. Naliczylam ich dzis 13, a dziasla ma strasznie spuchniete :-(
A popoludniu bylismy u landlordow na barbeque. Pojedlismy troszke ich specjalnosci, popilam troche winka i mnie bardzo potem glowa bolala :-( A Kuba tak sie wyszalal na dworze z dziecmi, ze zasnal potem u nich o 6 przed telewizorem i spal do rana.
.Mój mąż ma wolne dzisiaj i jutro bo umarła jego babcia jakiś tydzień temu:-(.Jutro chyba skoczymy z małym do lekarza bo strasznie go wysypało i jakoś nie mogę tego zwalczyc
.Coś czuje że spędzimy dzień w domu bo gdzie tu isc w taką pogodę
.