Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij











)z Alicją juz mi wyszły w 4 miesiącu,a dermatolog mi powiedział,że juz taka uroda..a najlepiej to jeść dużo galaretek





niewiem


a rozstępy to miałam w ostatniej ciązy głeboko w d...e, bo...juz były



kurde chyba już tylko plastyka brzucha zostaje..








i nie miala ani jednego rozstepu.ja natomiast od poczatku smarowalam sie kremem nivea,a pozniej czerwonym balsamem z Garniera i wszystko bylo ok do 9miesiaca.ja patrze a tu rozstepy. no sie strasznie zdenerwowalam,a moja mama nie miala i sie niczym nie smarowala. dziwne