• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy z Bradford

roksanna to ci sie udało,zostałas zauwazona:tak:
Bozena m ja tez bede chcial sie z toba umowic,ale to, jak juz bede czuła sie całkim dorze
aniteczka ale wpadka,:sorry2:przepraszam
ale pogoda nas dzis kreci :rofl2: ale wiac nie przestaje:no:
 
reklama
Gdzie sie wszystkie podziałyście:szok:
Mam nadzieję ze wszystkie nie poszły do Bozenki na pazurki(bo kobita sie wykończy:-D:-D:-D)
Ja przed chwilą miałm cudownego goscia.Małą Alicję która przyszła na świat 14.03.Jejku jaka ona śliczna.Az mi sie zachciało drugiego maleństwa;-)
Dziewczyny co planujecie na jutro:confused:
 
Laski jaka u WWAS piekna pogoda,?!....u mnie co chwilke pada deszcz swiei słonce a co najgorsze wieje ze masakra!\
A nie am u mnie ani jendej dziewczyny!/prosze sie nie nabijać:)Aniteczka dopiero jutro zawita:)

Jejku tak wieje ze normalnie nie hcche sie z domu wychodzic a musze gdzies mamie kupic krzyzówki bo w Patsonie nie maja :/:wściekła/y:i zostały mi sklepy Piknik i ten drugi mam nadzijee ze nie bd zmuszona jechac do Shipley:/.....
 
Dziewczyny ja byłam na spacerku między 12 a 13.30 i było słońce:-).I teraz też momentami wychodzi:tak:.Wiecie każda z nas mieszka w innej części miasta może u was jest gorzej:sorry2:.Ja tam dzisiaj nie narzekam :tak:;-).Chłopaki pojechali do przychodni a ja zostałam w domu:tak: jakoś mi się nie chciało jechac:no:.A mój mały mnie dzisiaj zdenerwował jak robiłam obiad to powyrzucał oknem w swoim pokoju książki dobrze że zatrzymały się na dachu:wściekła/y::crazy:.Ale byłam wściekła:crazy:.A deszczu to ja dzisiaj nie widziałam.
 
Hej dziewczyny ja tylko sie przywitam. Czuje sie juz lepiej, ale moj maz zostal w domu 2 dni bo nie bylam wstanie nic zrobic. Moim drugim domem byl kibel:-D wieczorem poczytam lekture i poodpisuje. Zycze milego dnia;-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry