MONIKA-mi tez sie wydaje,ze jak chcesz zeby poszedl tam gdzie sa polskie dzieci,to chyba z kims takim jak ta kobitka w education center powinnas pogadac:-)Ale ja uwazam ze Kuba sobie poradzi w szkole:-)
ROKSANA-i na jaki temat mieliscie dzisiaj pogadanke??
ROKSANA-i na jaki temat mieliscie dzisiaj pogadanke??


ale tak sobie pomyslałam ze jak by tak dac ogłoszenie na jedna taka darmowa stronke,to podejrzewam ze fajny pieniażek i relax .Moja znajoma tak zrobiła ale ona jest fryzjerką
stajesz w roskroku,przytulasz,zamykasz oczy....i co dalej