• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy z Bradford

MONIKA-mi tez sie wydaje,ze jak chcesz zeby poszedl tam gdzie sa polskie dzieci,to chyba z kims takim jak ta kobitka w education center powinnas pogadac:-)Ale ja uwazam ze Kuba sobie poradzi w szkole:-)

ROKSANA-i na jaki temat mieliscie dzisiaj pogadanke??
 
reklama
Roksanna to zdradź nam jakiś magiczny sposób na stres:-) Ja kiedyś słyszałam o zapuszczaniu korzeni i pozbywaniu się złej energii a potem pobieraniu tej dobrej z ziemii:tak::-D
 
Witam
Sylwia.m -ja to bym nazwala joga;-)
Bożenka ja bron boze sie nie nabijam,przepraszam:zawstydzona/y:ale tak sobie pomyslałam ze jak by tak dac ogłoszenie na jedna taka darmowa stronke,to podejrzewam ze fajny pieniażek i relax .Moja znajoma tak zrobiła ale ona jest fryzjerką
 
reklama
Jstysiak joga jakby nie patrzec jest sposobem na radzenie sobie ze stresem, przynajmniej według tych pań z tv bo ja to raczej w takie rzeczy nie wierzę:-D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry