katin
mama Natalki i Huberta
U mnie na bd5 dzis jest wszystko ;słonce.wiatr.deszcz
ale jakos to namnie nie działa ,i tak musze siedziec w domu.Najgorsze jest to ,ze dowiedziałam sie, ze u Hubcia w przedszkolu wszystkie dzieci sa chore:-(oczywiscie rodzice przyprowadzaja te dzieci do szkoły
i az sie boje jak on wroci ,to odrazu znow bedzie kichał
kasia8118 ale masz pomysłowego maluszka.,oczy musisz miec wszedzie
ale jakos to namnie nie działa ,i tak musze siedziec w domu.Najgorsze jest to ,ze dowiedziałam sie, ze u Hubcia w przedszkolu wszystkie dzieci sa chore:-(oczywiscie rodzice przyprowadzaja te dzieci do szkoły
i az sie boje jak on wroci ,to odrazu znow bedzie kichał
kasia8118 ale masz pomysłowego maluszka.,oczy musisz miec wszedzie





jest babka która mówi trochę po polsku,taka asystentka nauczyciela a w sumie polskie są tylko dwie dziewczynki oprócz mojej Ali..
)..kiedyś będę jechać rent zapłacic to na kawkę wpadnę

tylko Natalia jeszcze twarda