jstysiak
Mamunia Amelki
Witam
BożenaM Jestem pod wrażeniem
Pazurki pierwsza klasa;-)Jak bylam do tej pory przeciwna,to musze przyznać ze Aniteczki paznokcie zachęcają;-)może sie skusze,a co kobieta zmienną jest
Kasia 8118 Pamiętam jak kiedyś czekałam do plożnej na BD9To jedna pani była z mala coreczką i pozwolili jej wejść do pokoju ,ale po badaniu.A zawsze możesz sprobowac.Ja jezdziłam ale do kighley ,ale jak tam jest to juz nie pamiętam
A my juz po spacerku,mała właśnie poszla spac.wiec mam chwile wolnego.
I juz rozgryzłam jej wczorajsze humorki ,ida cztery zabki na raz:-(ale jakoś juz dajemy rade;-)
BożenaM Jestem pod wrażeniem
Pazurki pierwsza klasa;-)Jak bylam do tej pory przeciwna,to musze przyznać ze Aniteczki paznokcie zachęcają;-)może sie skusze,a co kobieta zmienną jest
Kasia 8118 Pamiętam jak kiedyś czekałam do plożnej na BD9To jedna pani była z mala coreczką i pozwolili jej wejść do pokoju ,ale po badaniu.A zawsze możesz sprobowac.Ja jezdziłam ale do kighley ,ale jak tam jest to juz nie pamiętam

A my juz po spacerku,mała właśnie poszla spac.wiec mam chwile wolnego.
I juz rozgryzłam jej wczorajsze humorki ,ida cztery zabki na raz:-(ale jakoś juz dajemy rade;-)
.
i rano jakieś 1.5godz ,gdzie chodzi normalnie spać ,tak między 19-20 i wstaje dopiero ok 6.00-7.00 oczywiście z przerwa na mleko