Cześć:-)
Ja juz od 6 na nogach:-(Dawid nie dał mi pospać
Będe go msiała w dzień położyć:-)
ANIA1812-Ja na tej kartce nie mam nr tel ale znalazalam taki 01274) 307822 do tego cenetrm sportowego:-)
A z tymi kartakmi to tak oni maja jobla:-)Twój Filip nie dostaje w szkole kartek na święta?/bo Kba co roku koło 20 dostaje
no i sam potem musi wypisywać i rozdawać
ANITECZKA-mój Dawid też pzrechodzi bunt dwulatka i wszystkim rzuca
aż szkoda mu cokolwiek kupować ,bo zaraz ląduje na podłodze
A taki jeżdzik i rowerek obowiązkowo musza być u Niego przewrócone
Chyba według Niego tak stoją
Ach...te dzieci
A z tymi obiadami to ja też tak mam
nienawidzę wymyślać
Ja juz od 6 na nogach:-(Dawid nie dał mi pospać
Będe go msiała w dzień położyć:-)ANIA1812-Ja na tej kartce nie mam nr tel ale znalazalam taki 01274) 307822 do tego cenetrm sportowego:-)
A z tymi kartakmi to tak oni maja jobla:-)Twój Filip nie dostaje w szkole kartek na święta?/bo Kba co roku koło 20 dostaje
no i sam potem musi wypisywać i rozdawać
ANITECZKA-mój Dawid też pzrechodzi bunt dwulatka i wszystkim rzuca

aż szkoda mu cokolwiek kupować ,bo zaraz ląduje na podłodze
A taki jeżdzik i rowerek obowiązkowo musza być u Niego przewrócone

Chyba według Niego tak stoją
Ach...te dzieci
A z tymi obiadami to ja też tak mam

nienawidzę wymyślać

.My też dawno już na nogach.
o 9.15 normalnie szok
lece zjesc sniadanie
ja coprawda mam isc do morrisona ale nie koniecznie z rana,sa jakies chetne? Oczywiscie mi najlepiej horton park jakby co