reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Już jezdem:-D Dziekuje dziewczynki za życzenia. Bardzo mi miło.

Roksanna- jestem jestem. Jak jeszcze mnie nie znalazłas to potem Ciebie poszukam. Nie wiem czy chodzi o te same bloki ale my kiedyś ogladaliśmy mieszkanie do wynajęcia na Cavendish. Było całkiem ok. W miare duże i klatka schodowa też ok. Nie wzielismy bo troszke było "przestarzałe". No i będziesz też mieszkała nie tak bardzo daleko ode mnie:-D
Kasiu- czy Twój Krystian będzie chodził do szkoły St. Brandon....(nie pamietam jak bylo dalej) Jeśli tak to nam kiedys zaproponowali tą szkołe ale odmówilismy bo było nam za daleko.
Doris- no ja bym ci dała z 18:-D A tak serio to wyglądasz na mniej niz masz. Mnie to najbardziej cieszy jak kupuje alkohol i proszą mnie o dowód:-D Mi ostatnio też pani z Tesco poprawiła humor (ale nie polka a muzułmanka)- powiedziała mi, że mam piękne oczy:zawstydzona/y: Ale mi było miło. Aaaa.... imprezka będzie na 4 osoby:-D
Ampar- miło, że mogłam pomóc. Ja wczoraj byłam w Matalanie i też się do mnie coś przyczepiło;-):-D A dokładnie to sweterek i torebka.

Miałam jeszcze coś napisac ale oczywiście nie pamietam.
To napisze może tylko, że piekna mamy dzisiaj pogode. Od razu poczułam świateczna atmosfere i zabrałam sie nawet za świąteczne porządki.
Lece sprzatac dalej. Paaaaa
 
mojadzidzia, Natalka- niezłe macie kluseczki. Natalia nie przejmuj sie jak Claudia zacznie raczkowac to szybko zrzuci nadmiar. Ja ide do babyclinic w poniedziałek. Ciekawe ile waży mój szczypiorek.
Agaam- jest dosyc chłodno ale nie wieje i ładnie świeci słonko.
Tyniaiwiki- słodką masz córeczke. Powalajacy usmiech:tak:
 
hej
Nie dziwie sie ze spietralyscie dziewczyny dzisiaj:szok: ja nawet wozkiem nie moglam przejechac - musialam z szymciem na pieszo isc. Ale mial radoche- zaraz idziemy znowu balwana lepic:tak:
Sylwiam- dzieki za smska- musialam kompa resetowac po konsultacji oczywiscie:tak:
Kasia8118- a ja myslalam ze Radek jeszcze ten tydzien w domu jest i ty i tak bedziesz wiec mnie bys nie zaskoczyla:-D:-D:-D:tak: Wszystkiego naj naj dla krystianka:-)
ania1812- sto lat! sto lat! Sprawdzilam wczoraj wage szymcia i na pol roczku wazyl 6.32 wiec tez drobina byl:tak:

A szymon dzisiaj obudzil sie o 7.30 i poprosil o 2 kromki z filadelfia i wypil 2 kubki mleka. Hurrrrrrrrrrrrrrrrra
Ide bo wlasnie mnie zawolal : mamo choc mi wytrzyj i zobacz jak duzo nawalilem:szok:
 
Ania1812 Duużo pomyślności,radosnych dni,szczęścia,miłości,kasy,pwodzenia w życiu i spełnienia marzeń-nawet tych najskrytszych ;) ;-)
kasia8118 wszystkiego najlepszego dla Krystianka,pogodnego i kolorowego dziecinstwa i duuuuzo slodkosci-buizaczki :tak:
ampar3 znaczy ze Szymcio czuje sie lepiej i super!!! :-) tyle czasu nie chcial jesc to teraz pewnie nadrobi :-)
a u mnie w domku pachnie swiatecznie,mamusia szykuje kielbaske i miesko do wedzenia :tak: pychotka!!!
Agaam zdjecia robilismy w mathercare w Wakefield
 
Czesc

My rano pojechalismy zawiesc Kube do szkoly to bylo niezle slisko. Dobrze, ze to nie ja kierowalam. My z Maciejka caly dzien sie pakujemy i jakos konca nie widac. Mam nadzieje, ze nasze auto jest z gumy ;-):-D A teraz czekamy na B, bo wlasnie jedzie z cieplymi pierozkami :-)
Wieczorem mamy wypad z mezusiem na Christmas Dinner, hmmmmm...... ciekawe jak dzieciaki przezyja bez nas. Ida do sasiadki na sluzbe.

Ania i Krystian - wszystkiego najlepszego!!!!!!!
Natalka - nie przejmuj sie waga, wyrosnie z tego, moj Maciek byl takim tluscioszkiem, a teraz waga stoi w miejscu, a ciagnie go w gore
 
Witam po powrocie:-) znowu zmarzlam jak nie wiem co wrrrr jak ja nie lubie zimy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

No wiec tak Natalka nie przejmuj sie bo moja Viki wazy jeszcze wiecej od Twojej Claudii fakt faktem jest starsza o miesiac ale i tak wydaje mi sie ze duzo wazy ale babka powiedziala ze wcale nie jest duzo ze wszystko jest w normie i niczym mam sie nie martwic ze to jest normalna waga wiec sie nie martwie:-p.....8.540 tyle wazy moja kluseczka:szok: ale szybko to wybiega i bedzie chucherko po mamusi jak byla mala bo nie teraz:-p

Sylwia a jak Twoja Olivka?

Doris ja tez bym nie dala Tobie tyle lat ile masz;-)

Oki zmykam na dol konczyc obiadek bo zaraz moj mezulek wraca z pracy i jedziemy do mojego braciszka.

Pozdrawiam wszystkie Panie:-D
 
reklama
mojadzidzia ale super te zdjecia:tak:

agaam no to nasze ksiezniczki chyba rowno rosna:tak: bo pewnie za miesiac moja bedzie wazyla tak jak teraz Twoja i o ile dobrze pamietam to pisałas ze Viki urodzila sie z 3,6kg identycznie jak Claudia:tak:;-)
 
Do góry