kasia8118
Fanka BB :)
A zapomniałam wam jeszcze napisac że dostałam odpowiec w sprawie wózka.A mianowicie zaproponowano mi 10procent upustu odpisałam im że chcę 30procent a oni mi na to że to stanowczo za dużo i że mam jeszcze raz przemyślec.Wydaje mi się to śmieszne co to jest te 10 procent przy tak małej kwocie to chyba na waciki
.Co myślicie?
.Co myślicie?
Ale zawsze to waciki za darmo
.Też myślałam sobie że ostatecznie wzięłabym te 20% 

.Może zacznę od porządków w domu a pózniej jakiś spacerek i zakupy.Pewnie na forum będzie kolejny cichy dzień
.Cfc girl no to powodzenia w przeprowadzce
.Dziewczyny do do spotkania w środe to ja nic nie słyszałam