*Iwoneczka*
Fanka BB :)
Doris mam pytanko
Staralas o benefity w UK
Jezeli tak to czy w trakcie rozpatrywania Twojego wniosku dzwonil ktos od nich do Ciebie??
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij




, moze to jakis maly cyborg albo co.No przeciez ile mozna.

rano zupenie zapomialam ze mam nocnik, a po Szymka drzemce jak sie obudzil to lecialam z nim pedem na klopik i wrzask i nic wiecej. Takze narazie bylo jedno podejscie i dupa.
chyba bedzie ciezko bo maly jak sie budzi to lubi sie najpierw popprzytulac zanim wciagnie pepuszek i zanim sie zacznie bawic, wiec nie wiem jak to bedzie z tym sikaniem.
już myślałam że załapał coś od tatuśka. temperatury nie miał na szczęście i nie wiedziałam już co robić , czy jechać do szpitala, czy poprostu ma zły dzień bo ciśnienie strasznie spadło... udało mi sie go jakoś uśpić koło 21.00 w nocy ku mojej uciesze pięknie zjadł butelke i tym razem nie zwracał
a dzisiaj jak gdyby nigdy nic obudził sie z roześmianą buzią i cały dzień był aniołeczkiem:-) mam nadzieje że odporność na choroby będzie miał po mnie, bo tatuś to moment i przeziębiony
już mu troche przechodzi ale za to mój tata teraz zasmarkany chodzi:-( ja jak zwykle robie za pielęgniareczke i z tabletkami i syropkami za chłopami biegam... jak chore to nagle takie nieporadne