niunka19-82
Szczesliwa mamuska!
Kasiu.j
- dzieki za slowa otuchy, Ale mnie podtrzymalas na duchu
.
Wiesz rozrywkie to sam sobie zapewnia bo biega jak szalony , pozatym wygluy sa codziennie i takie tam, a jak probowalam go wybudzac wczesniej to konczylo sie placzem bo przeciez moj maly synek byl nie dospany
, no i po dwoch gdzinach zasypial na rekach z niedospania, a konczy to sie tak ze ma pozniej druga drzemkie i pada o 23. Takze wole chyba to rozwiazanie.
- dzieki za slowa otuchy, Ale mnie podtrzymalas na duchu
.Wiesz rozrywkie to sam sobie zapewnia bo biega jak szalony , pozatym wygluy sa codziennie i takie tam, a jak probowalam go wybudzac wczesniej to konczylo sie placzem bo przeciez moj maly synek byl nie dospany
, no i po dwoch gdzinach zasypial na rekach z niedospania, a konczy to sie tak ze ma pozniej druga drzemkie i pada o 23. Takze wole chyba to rozwiazanie.
.
A dzis jest 23?????????????
.WYPIJE SOBIE ZA PARĘ DNI JAK SKOŃCZĘ 27 LAT.ZMYLIŁY MNIE PREZENTY JAKIE DOSTAŁA KASIA NA NK.
.TA MIESIĄCZKA STRASZNIE MNIE WYKAŃCZA.MAM JUŻ DOSYC