• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy z Bradford

Kasiu.j
- dzieki za slowa otuchy, Ale mnie podtrzymalas na duchu:wściekła/y:.
Wiesz rozrywkie to sam sobie zapewnia bo biega jak szalony , pozatym wygluy sa codziennie i takie tam, a jak probowalam go wybudzac wczesniej to konczylo sie placzem bo przeciez moj maly synek byl nie dospany:wściekła/y:, no i po dwoch gdzinach zasypial na rekach z niedospania, a konczy to sie tak ze ma pozniej druga drzemkie i pada o 23. Takze wole chyba to rozwiazanie.:angry:
 
reklama
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry