Kasiunia i Fabian
Fanka BB :)
Kasia j o jejku biedylek ten Macius.Najwazniejsze ze jest caly i zdrow.
Kasia8118 tak niunka ma racje to jutro i 26 niestety.




Niunka ty ja ci dam stara dupa ty zostalaś kochana wczesniej starą dupą.Ty babo jedna ty!!!






A mi to sie tak nudzi ze chyba zwariuje albo zaczne na drutach robic Fabiankowi sweterki na zime!!!!!
Nefretete sto lat stola ........i jeszcze jeden i jeszcze raz!!!!!!

Kasia8118 tak niunka ma racje to jutro i 26 niestety.





Niunka ty ja ci dam stara dupa ty zostalaś kochana wczesniej starą dupą.Ty babo jedna ty!!!







A mi to sie tak nudzi ze chyba zwariuje albo zaczne na drutach robic Fabiankowi sweterki na zime!!!!!

Nefretete sto lat stola ........i jeszcze jeden i jeszcze raz!!!!!!
.Okropnie wyglądam jestem słaba ,nerwowa i strasznie pryszczata.Raz mi gorąco i duszno, a za parę minut mam jakiś wybuch ciepła i potem znowu mi zimno.Tak mojego zdenerwowałam że wziął małego i poszli sobie:-(.Co normalnie mój mąż nigdzie nie chodzi z dzieckiem bo zaraz jak mają razem gdzieś isc to ma 100 wymówek.
.No chyba że ja mam tylko takiego:-(.Z winem to też lipa bo jestem taka słaba że pewnie już bym nie wyszła z wanny nawet po jednej lampce ,a co tu mówic o całej butelce
