Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

co prawda moge sobie odświeżyć pamięć ale to troche strata czasu... ale cóż i tak jak na razie nie mam innej alternatywy
oby w styczniu było jakieś miejsce w colegu dla mnie
ubawiłam sie troche dzisiaj jak kazali zapytać w języku oczywiście angielskim "czy moge iść do toalety?"- "can I go to toilet?" buahahaha
naszczęście poznałam tam fajną dziewczynę, chyba z Estoni... miałam przynajmniej z kim pogadać- dosyć dobrze gada po angielsku więc nie było problemu z porozumieniem:-)
słodkie maleństwo... zauważyłam, że czasami śpi z otwartymi oczami. Fajnie to wygląda jak przewraca gałkami podczas snu... niezły ubaw z niego mamy

najgorsze ze to podobno ma trwac rok







;-)






.Ja też będę dzisiaj trochę zajęta więc nie będę się rozpisywac na forum
.Czeka mnie dzisiaj szkoła
.Nie było mnie tam przez dwie ostatnie soboty więc mam spore zaległości
.Idę do małego bo zaraz będzie ryk że mu uciekłam.