reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Mamy z Bradford

reklama
hejka z wieczorka. właśnie usypiam małego więc wpadłam na chwilke

wszystkiego dobrego dla wszystkich Kasieniek wspaniałych. przede wszystkim uśmiechu ;)

ampar3 to w takim ukladzie czekam na wiadomość od Ciebie :-)
doris78 ale jeszcze, żebym coś dla siebie kupiła... ech
kasia8118 to kiedy tą flache będziesz stawiała? może też sie załape :-D

oki spadam do mojego kochanego... może jeszcze zajrzę dzisiaj;-)
 
Doris78- ja zadeklarowalam sie dzisiaj na za 2 lata- chociaz to nigdy u mnie nie jest pewne. No chyba ze wpadka jakas sie trafi to wtedy kombinowanie kiedy i jak i gdzie mam z glowy. A ty?
Nefretete- w takim razie klece wiadomosc i powinna zaraz do ciebie doleciec. :tak:
 
Wszyskiego Najlepszego dla Wszyskich Kaś :-)

m_19122005_magiczny_bukiet.gif






doris78 co do Twojego komputera to sprawdź czy się wirus nie przyczepił do przeglądarki, to może być jedna z przyczyn wolnego otwierania się stron:tak:
 
reklama
Do góry