reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej wszystkim

kasia.j - co do podróżowania przez nasze otnisko to ok ale firma obsługująca lotnisko do ..... nie będę się wyrażac brzydko

Co do walczenia o swoje w koncu narzekania pomogły mam same środkowe zmiany i godziny do przyjecia jest wporzo .

Dzieki dziewczyny za porady jestem wdzieczna choc to pierdoła i mam nadzieje ze większych problemów miec nie będę

Pozdrawiam :)
 
reklama
Ja za to sie wybralam :-) Kubus sie wyszalal z dzieciakami na hulajnodze, a ja poczytalam ksiazke.
U lekarza nie bylo zle. Mamy obserwowac Maciusia, jakby mu sie pogorszylo, to dostanie antybiotyk :-( Kubusia tez mamy obserwowac, a mnie powiedziala, ze jak do 8 tygodni nie przestana wypadac, to mnie skieruje na badania. Mam nadzieje, ze do tego czasu nie wylysieje ;-) Mowila, ze to prawdopodobnie po ciazy, czyli nie powiedziala nic czego bym nie wiedziala :-)

ampar3 - ja chodze na takie playgruop, gdzie same ninje chodza ;-) teraz w lister parku je czesto spotykam :-) tylko mam problemy z rozpoznaniem, fajne mam kolezanki :-D
 
Czesc kochane.
Ja dzis dokonczylam zakupy i mam juz upominki chyba dla kazdego z rodziny:tak:. Tylko teraz jeszcze to spakowac:baffled:. Zrobilam ostateczne dzis pranie, wiec teraz tylko prasowanko i pakowanko:rofl2:. Chcialabym juz miec to za soba i byc w Polsce.
Lecimy o 22giej i w Polsce bedziemy ok 1.20, no i jeszcze podroz samochodem ok 2 godz. Nie wiem jak maly to zniesie:-:)confused:.
A dzis rozcial sobie czolko o kant lawy:-(. Moj biedaczek. Mam do siebie straszna pretensje, ze nie zabezpieczylismy tego rogu porzadnie:wściekła/y::zawstydzona/y:. Wydawalo nam sie, ze nic mu w naszym mieszkaniu nie zagraza, a tu masz ci los:crazy:. Zawsze cos. Teraz wszystkie babcie w Polsce oskaeza mnie o zaniedbanie:shocked2::dry:.

Kasiu.j i Doris- podaje Wam jeszcze raz ta stonke z ksiazka 'jak zaplanowac plec dziecka'
http://plec-dziecka.zlotemysli.pl/
I jeszcze stronke z kalendarzem chinskim - 'kiedy planowac chlopca a kiedy dziewczynke', podobno sprawdza sie w 99%. Mozna go przetestowac biorac pod uwage poprzednie ciaze. Mozecie sprawdzic czy rzeczywiscie wychodza Wam chlopcy.
http://www.parentingweekly.com/pregnancy/pregnancy_information/chinese_calendar.htm
Do swojego wieku, w momencie zajscia w ciaze dodaj 9 mies. Wynik to twoj wiek kiedy urodzilas lub planujesz urodzic- czyli mozesz byc nadal w tym samym wieku lub rok starsza. Znajdz ta liczbe z lewej strony kalendarza i jadac palcem w poprzek zatrzymaj sie na miesiacu, w ktorym zaszlas w ciaze lub planujesz zajsc. odczytaj wynik: niebieski chlopiec, rozowy-dziewczynka.
Brzmi to zabawnie, ale u mnie sie sprawdzilo.
Napiszcie czy udalo Wam sie spotkanko.

Buziaki dla Wszystkich.
papa
 
kasia.j-kurcze minelysmy sie ,jak napisalam posta to wyszlam ,a ty pare minut potem napisalas ze bedziesz:-(szkoda bo przynajmiej z toba bysmy sie chetnie zobaczyly:-(bo pogoda nam dzisiaj dopisala:-)wkoncu!!!:-):-):-)miejmy nadzieje ze sie utrzyma dluzej:-):-)
olesska- mozesz napisac mi adres,bo ja tylko znam ta ulice gdzie Kasiek83 mieszka,dalej juz nie wiem co i jak:wściekła/y:A czy tam wiecej polskich dzieci chodzi??I w jakich godzinach??Ja raz w tygodniu na kawke ,bym mogla przyjezdzac i Sylwi a pewnie tez:-):-)

Kurcze ,trzeba skombinowac jakies miejsce dla nas ,bo troche rzadko sie widujemy:-:)-(
 
Pogoda była a my się nie spotkałyśmy:confused::confused::confused: Ech, następnym razem może się uda:tak:

Karolina u mnie też wyszło się sprawdziło:tak: Ale powiem szczerze, że nie wierzę w tego typu tabelki:no: Według mnie to czysty przypadek:tak: Ostatnio nawet trafiłam na coś podobnego i nie sprawdziło się:no:

Kasia.j trzymam kciuki żeby Kubusiowi nie potrzebny był antybiotyk:tak: Heh to się spotkałaś sama ze sobą:rofl2:

A ja powinnam się teraz uczyc:baffled::baffled: ale strasznie mi się nie chce:no::no:
 
Karolina- no to teraz kciukasy zeby podroz poszla gladko. mnie tez to czeka 24. Pociesze cie ze ja zawsze jak latam tak na noc to maly mi ladnie spi- teraz lece na dzien. Trzeba kupic kupe lizakow i czekoladek;-)
Kasiaj dobra jestes ze swoimi kolezankami. Czyli rozpoznajesz je tylko dzieki dzieciom:-D
A mojego badania nie bylo. Za tydzien. Kurde czlowiek sie wypucowal, przygotowal psychicznie i nic z tego.

A tak z innej beczki. Chyba musze miec okulary- niewyraznie widze zeczy ktore sa daleko- i moze beda potrzebne okularki. Jak zaczac cala procedure. Czy to tez do gp?
Moze ktoras sie orientuje?

Milego wieczoru. Maz mi usypia szkraba bo ja dzisiaj mam cisnienie za wysokie przez pania z banku i nasze mortgage.
Dobranoc
 
A tak z innej beczki. Chyba musze miec okulary- niewyraznie widze zeczy ktore sa daleko- i moze beda potrzebne okularki. Jak zaczac cala procedure. Czy to tez do gp?
Moze ktoras sie orientuje?

Ampar w specsavers (czy jakoś tak) możesz zbadac chyba za 5 funciakow:tak: nie potrzebujesz isc z tym do lekarza:no:
 
A my dzis bylismy na ostatnim w tym roku szczepieniu. Wszystko poszlo gladko bo w Polsce kupilam malemu krem Emla,wiec go nie bolalo:tak:. No i mam w domu malego atlete,wazy juz 7200:-):-D:szok::rofl2:
 
ampar3-a w jakim banku sie staracie??i czy sa jakies problemy??

KASIA.J-Faktycznie beka z tymi twoimi kolezankami:-D:-D:-DI co rozpoznajesz je??

KAROLINA-wedlug tego kalendarza to Kubus powinien byc dziewczynka,z Dawidem sie sprawdzilo.

KAMA-no no no Maksik zaraz mojego Dawida dogoni z taka waga,ale pewnie sie cieszysz.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry