reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc dziewczyny:happy2:
Ale fajnie wrocic do domu miec obiadek gotowy i dzieciaczki po spacerku.:happy2:
Wiedziałam gdzie moge od razu zajzec :tak:Kurcze wroce do starych nawykow,a jak rodzice pojada znow bedzie bieda.
Kasia8118 moj Hubert kilka razy zmoczył sie w szkoile , własnie z powodu jezyka , ale oni sobie poradzili:tak:o ciuchy sie nie martw bo w zapasie maja na pewno kilka gatkow.
Roksanna to starosc:-D
 
reklama
witam:-):-)
u nas po staremu jakos doszlam do ladu po sylwestrze:-D:-D:-Dmoja niunia zaczyna przeczkole od srody wiec jeszcze ma wolne:wściekła/y::wściekła/y:cisza tu sie zrobila wielka na tym forum:tak::tak:nic uciekam robic dalej bo jutro niunka ma swoje swieto;-);-)
pozdrawiam do wieczorka
kasia8118-u mojej Agi w przeczkolu sa ubikacje w srodku gdzie sie bawia i widac je wiec wiedzialam jedno ze jak bedzie chciala to nikomu nic nie bedzie musiala mowic tylko pojdzie sama do toalety :-):-)
roksanna-
my po 1 stycznia spalismy do 12,30 :-p:-p
 
Czesc mamuski:-)

Widze ze cos zaczyna sie ruszac na forum ale to jeszcze nie to co bylo kiedys czyzby zadna z nas nie miala juz czasu na forum?:baffled::baffled:

U nas tez wsumie nic ciekawego sie nie dzieje nudy troszke przez ta pogode nic sie nie chce niech juz przyjdzie wiosna:sorry2:

Jesli chodzi o te zabki coo pytalam to byl falszywy alarm cos malej poprostu wyskoczylo na dziasle tylko sama nie wiem od czego to moglo byc ale na szczescie juz zniknelo.
Victoria robi nam juz spore postepy:-p sama juz slicznie siedzi wkladam ja do lozeczka daje zabawki i sama sie pieknie bawi kurcze z jednej strony ciesze sie ze z niej taka zdolna bestia a z drugiej przeraza mnie ze ten czas tak szybko leci niedlugo bedzie biegala a ja za nia:-D

Widze ze szykuje sie jakies spotkanko mam nadzieje ze uda mi sie z wami tez jakos spotkac bo dawno sie nie widzialysmy.

Oki czas zmykac pozdrawiam was:-D
 
Witam Dziewczyny,
Czytam o spotkanku, że może coś będzie. Mam nadzieję, że i mnie się uda dotrzeć. Tylko, że ja mam wolne teraz środa i czwartek a później następny wtorek-środa. Ostatnio to prawie nie mam wolnego, a jeżeli sie trafi to padam. Teraz ostatnie 2 dni robiłam od 3 do 15:wściekła/y: . Jutro na szczęście tylko 7-15.
Uśmiałam się dzisiaj jak dzieci wróciły ze szkoły, bo poinformowały mnie, że wszkole ogłosili, że jeżeli dzisiaj w nocy spadnie śnieg (a są takie prognozy) to jutro szkoła zamknięta :szok:
To tak króciutko, idę teraz kąpać małego i sama się plusknę i idę w kimono. Jestem wykończona. Przydałaby mi się rozrywka w postaci spotkanka. Oderwanie się od tego wszystkiego :-(
 
cześć dziewczyny:-) faktycznie,mało się odzywacie:tak: ale ja nie lepsza:-) dziś spędziłam dzień bardzoo leniwie...mąż w domu dziś został i tak leniuchowaliśmy razem,ale muszę przyznać że mnie nie służy taki rodzaj wypoczynku:-( mi brakuje rozrywki a nie leniuchowania,,,ileż można w domu siedzieć:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: człowiek głupawki dostaje:szok: a więc cieszę się bardzoo,że jesteście chętne na spotkanie u mnie:tak: będzie mi niezmiernie miło was gościć w mych skromnych progach:-) a co do dnia to kórcze nie wiem,bo jednej pasuje w piątek drugiej znowu w inny dzień więc nie wiem jak się do tego dostosować:-( a fajnie by było w tym tyg.się spotkać:tak::-) roksana-interesuje cię jeszcze te mieszkanie?bo mój mąż pytał szefa i ten rzekł,że będzie miał na bd2 jakieś.:-)
 
Mamatrojeczki Ty nasz pracusiu , zastanawiam sie jak dajesz rade przy tulu godzinach pracy:baffled:
Kartina26 no i jest problem:sorry2:moze soptkaj sie z dziewczynami w dzien dogodnych dla nich . Ja i tak odwiedze Cie w piatek :tak: W ten dzien zawsze wpada mojadzidzia, wiec tym razem zawitamy u Ciebie ,
no takim sposobe bedziesz miała duuuzo rozrywki:-D
 
Witam sie z wszystkimi w Nowym Roku :-) I z tej okazji zycze Wam duzo milosci, szczescia i zdrowia.

My dzis wrocilismy rano do domku. Dwa dni w podrozy daly sie we znaki i jestem cala obolala. Bede pewnie z tydzien do siebie dochodzic. Pobyt udany, ale jak zwykle, ile bysmy tam nie siedzieli to zawsze bedzie za malo. Najbardziej cieszymy sie z tego, ze Kuba sam juz jezdzi na nartach i niezle mu idzie. Szalal z dzieciakami na stoku, B za nim ledwo nadazal, bo moj maz chcial by Kubus jezdzil ladnie technicznie, a Kubus na kreche w dol, byle jak najszybciej.
A ja rosne i rosne i za niedlugo chyba w nic sie nie zmieszcze. A tu jeszcze 3 miesiace :baffled: Zjadlam teraz kolacyjke i malenstwo szaleje. Mam wrazenie, ze jest najbardziej ruchliwe w brzuchu z moich dzieciakow. Ciekawe co nas czeka po urodzeniu :baffled:
 
hej :-)

u nas tez nic ciekawego :baffled: bylismy dzis w urzedzie zeby Claudii zmienili ta literke w nazwisku ale baba powiedziala ze nie wie czy tak mozna zrobic i ze do nas oddzwoni kurcze musza to zmienic bo inaczej paszportu jej nie wyrobimy :wściekła/y: pozniej poszlam z mala do baby clinic i kluska wazy 8,20 kg :zawstydzona/y:

od 2 dni daje jej kaszke na 2 sniadanie i po malutku odzwyczajam od cycusia bo chce jeszcze miesiac karmic bedzie mi brakowalo tego no ale co 6 miesiecy jej starczy bo pozniej coraz gorzej bedzie :-(

kasia.j jestem strasznie ciekawa jak wyglada Twoj brzusio moze sie pochwalisz ??;-)

Agaam Claudia tez ostatnio duze postepy zrobila i slicznie sie bawi sama az tesknie za tymi czasami jak byla noworodkiem i wydaje sie i caly czas jak bym wczoraj rodzila a tutaj juz dzidzia taka duza :-D

katarina26 ja sie dostosuje mi kazdy dzien pasuje :tak:

roksanna1 a Ty skad masz kotki znowu ?? :sorry2::-D

ok zmykam sie kapac i spac bo strasznie mnie plecy dzis bola chyba od noszenie tego mojego grubasa :-D
 
Witam was mamuśki,w ten piękny zimowy wieczór:-) mąż mnie opuścił,córeczka zasnęła już, więc zostałam sama,i znalazłam czas na bb:-D a więc moje drogie..widzę iż wszystko jest już dogadane i mogę wam wystawić termin wizyty u mnie:tak::-) Tak więc moje miłe panie zapraszam Was w środę na 13.00 ,mam nadzieję że traficie;-):-) a te panie które nie mogą to zapraszam w piątek min.Katin :tak::-) mojadzidzia-[ty żyjesz kobieto????Roksana-[zmówiłyście się z Dorotą??mam nadzieję,że mąż da tobie auto i będziesz mogła przyjechać z małą:-) pozdrów Matyldę od nas:tak::-) mam nadzieję,że do z.o.o:tak::-) ach...padam z nóg...chyba się położę zaraz:-( mąż mój pojechał do Liverpool po kumpla na lotnisko i będzie pózno:-( ok 12,a nie chce mi się czekać tak długo,chociaż i tak pewnie nie zasnę:dry: oki kobietki idę się położyć,już nawet nie wiem o czym mam pisać:sorry2: a co do wiosny też już nie mogę się jej doczekać:-):tak: ta zima jest fajna,ale jakoś ma zły wpływ na mnie :-( Dobranoc i kolorowych snów wam życzę:-) a na te chętne czekam w środę :tak::-)papapa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam w piekny bialusieńki poranek:-)
Ja ostatnio sie nie odzywam bo ciągle coś,jak nie szkolenia w pracy(bo dopiero po roku przypmiało sie pracodawcy ze mam braki)to amelka potrzebuje więcej czasu od mamusi;-).Widze ze sylwester u wszystkich udany i super.Ja w tym roku w domku z misiem i córeczką;-).
A ja dzisiaj jade do dentysty bo 2 dni temu wyleciała mi sama plaba,ale dzieki bogu nic jeszce nie boli,tylko kurcze jak ja dzisiaj tam dojade:baffled:mam nadzieje ze troche posypią,ostatnio jak jechałm do pracy to prawie wjechałm do knajpki osiedlowej:szok:.
Natalka 90 ale ci malutka rośnie fiuifu.tylko sie cieszyć.
agnieszka uk Napisz co z nikolką.Bo coś ostatnio sie nie odzywasz:-(
Roksanna 1 A ty znowu w zajełaś ise adopcją:-D
4 muchy jak przeprowadzka
Nic zmykam małej sniadanko zrobić bo cos marudzi i woła Alku amamam......:-D
postaram sie pózniej odezwac.
buziaki i do usłyszonka:-)
 
Do góry